2016 Kovo 03

Anonsas

Naujas „Veido“ numeris!

veidas.lt

9-ajame savaitraščio „Veidas“ numeryje žurnalistė Inga Necelienė bando atsakyti į klausimą, kodėl sporto treneriai tokie emocingi? Apie tai skaitykite rašinyje — „Kodėl treneriai tokie nenormalūs?“.

Naujausiame numeryje rasite savaitės interviu su Vilniaus vyr. narkologu — „Narkologas E.Subata: „Valstybė serga alkoholizmu“. Vidaus politikos aktualijas nagrinėja Aušra Lėka, tekste „Didžiausias, bet mažiausiai tvarus Juro Poželos privalumas“, Gabija Sabaliauskaitė „Mokytojų algų pyragas ir trupiniai “ ir Arūnas Brazauskas rašinyje „Migrantai ES ir naudingi idiotai Lietuvoje“.

9-ajame „Veido“ numeryje taip pat rasite Arūno Milašiaus rašinį „Valdžia ir verslas – skirtingais eksporto keliais“, Dovaido Pabiržio tekstą „Lietuviškų mokslo žurnalų burbulas“  bei Kristinos Kanišauskaitės-Šaltmerės rašinį apie sėkmingą ūkininką  — „Agurkų – į Ramygalą, pas Salviną“.

Užsienio aktualijas pristato Rima Janužytė rašinyje: „Šaltasis Arkties karas tirpdo ledus“.


 

Savaitraštis “Veidas” prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-9-2016-m arba užsisakyti “iPad” planšetiniame kompiuteryje.


 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...