2016 Vasario 25

Anonsas

Naujas „Veido“ numeris!

veidas.lt

Naujame savaitraščio „Veidas“ numeryje žurnalistė Gabija Sabaliauskaitė rašo apie Feisbuke karaliaujančius politikus — „Feisbuko meras, Vėsaitė ir vaiduokliai“.

Šiame numeryje rasite reportažą iš Suvalkų — „Vasario 16-oji, Suvalkų šturmas“. „Prezidentė ragino Vasario 16-ąją švęsti linksmai ir išradingai, bet aš, o kaip vėliau paaiškėjo – ir daugybė kitų lietuvių, šventės dieną pajudėjome į Suvalkus. Aš ir tūkstančiai lietuvių vykome apsipirkti“, — rašo žurnalistas Evaldas Labanauskas. Šios savaitės “Veido” numeryje Jūratės Kiliulienės pateikia reportažą iš Rusnės —  „Rusnės gyventojai naudą spaudžia ir iš potvynio“.

8-ame „Veido“ numeryje skaitykite ir Arūno Brazausko tekstą apie ES paramą „ES parama – galvosūkis, kuris pripildo kišenę“. Pradinio ugdymo Lietuvoje padėtį apžvelgia Aušra Lėka rašinyje — „Mokytoja, ar mano Jonukas išvalgė visą sriubą?“.

Naujame „Veido“ numeryje taip pat ieškokite Arūno Milašiaus rašinio apie tai kiek uždirba knygų autoriai Lietuvoje — „Knygų rašymu gyvas nebūsi“. Apie Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos idėją rašo autorė Rima Janužytė „Didžioji Britanija kaip Europos migrena“.

Prekybos vietose savaitraštis “Veidas” pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite nusipirkti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-8-2016-m arba užsisakykiti “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...