2016 Vasario 18

Anonsas

Naujas „Veido“ numeris!

veidas.lt

7-asis savaitraščio „Veidas“ numeris skirtas Lietuvos mokslo švyturiams. „Veide“ kalbinami ir aprašomi Lietuvos mokslininkai, šįmet pelnę savaitraščio „Mini Nobelius“. Apie bendrą mokslo padėtį Lietuvoje rašo Aušra Lėka rašinyje „Mokslo tyrimams kitur dosnesnis verslas, o Lietuvoje – valdžia“.

Naujausiame numeryje rasite ir Alfredo Bumblausko pasikalbėjimą su kunigaikščiu Maciejumi Radziwiłłu iš Varšuvos.

Kaip atskirti gerą mokytoją ar gimnaziją? Nuo ko priklauso geri egzaminų rezultatai ir mokslo kokybė? Atsakymų į šiuos klausimus ieškokite žurnalistės Gabijos Sabaliauskaitės rašinyje apie Lietuvos gimnazijas — „Kuri šalies gimnazija gera? “.

Naujame „Veido“ numeryje taip pat rasite Renatos Baltrušaitytės tekstą, pristatantį kitą savaitę Vilniuje vyksiančią knygų mugę.

 

Savaitraštis “Veidas” prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internetehttp://www.veidas.lt/veidas-nr-7-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...