2016 Vasario 11

Naujas numeris

Naujas „Veido“ numeris!

veidas.lt

6-jame savaitraščio „Veidas“ numeryje žurnalistė Aušra Lėka nagrinėja nuvilnijusį sveikatos apsaugos ministrės skandalą. Sveikatos apsaugai valstybės pinigų taip trūksta, kad sveikatos apsaugos ministrė nerado kitos išeities, kaip investuoti ne į mediciną, o tiesiogiai į Dievą. Bet Dievo užtarimo nesulaukė nei dievobaiminga ministrė, kuriai teko atsistatydinti, nei dievobaiminga ligoninė, kurią krato specialiosios tarnybos. Apie tai skaitykite A. Lėkos rašinyje „Politinių savižudžių ministerija“.

Naujausiame numeryje rasite savaitės interviu su vyriausiuoju Vilniaus kriminalistu Antoniu Mikulskiu — „Darbo laiko neskaičiuoju“. Daugybę apdovanojimų už nuopelnus Vilniui gavęs komisaras tarnaudamas miestui tarsi atsidėkoja už visas jam suteiktas prigimtines dovanas.

6-ame „Veido“ numeryje rasite rašinį skirtą iškiliam Lietuvos ir JAV diplomatui, žurnalistui, visuomenės veikėjui, teisės mokslų daktarui Vytautui Dambravai atminti. Eidamas 96-uosius metus V.Dambrava po sunkios ligos mirė JAV.

Naujame „Veido“ numeryje taip pat ieškokite Arūno Brazausko rašinio apie valstybės valdomas įmones — „Vištos, kurios nededa kiaušinių“ bei Dovaido Pabiržio teksto apie viduriniąją klasę — „Trapus trečdalis tarp turtingųjų ir vargšų“

Užsienio aktualijas pristato Rima Janužytė rašinyje: „Ar V.Putinas suvilios Europos žydus?“.

Prekybos vietose savaitraštis “Veidas” pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-6-2016-m arba užsisakyti “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...