2013 Gegužės 03

Motinos dienos proga siūloma pasirūpinti mamų draudimu

veidas.lt

 

Draudimo bendrovės Seesam Insurance AS Lietuvos filialo duomenimis, apie du trečdalius nelaimingų atsitikimų nutinka namuose. Seesam atkreipia dėmesį, kad viena iš daugiausiai namie laiko praleidžiančių grupių yra mamos ir ragina artimuosius pasirūpinti jų draudimu.

„Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje daugiau nei 75 proc. visų Lietuvoje gyvenančių moterų – mamos. Jos pirmiausia rūpinasi savo vaikais, vyru, namais, bet save kartais pamiršta. Tai patvirtina ir mūsų statistika. Besirūpindamos vaikų gerove, motinos dažnai nepagalvoja, kad ji labai priklauso ir nuo pačios mamos sveikatos, o jai sutrikus dėl nelaimingo atsitikimo, buities rūpesčiai tampa dar sunkesni. Mamoms pirmiausia galvojant apie artimuosius, norime paraginti vyrus ir suaugusius vaikus pasirūpinti jų saugumu“, – teigia Seesam Asmens draudimų grupės plėtros vadovė Natalija Misėkienė.

Motinos dienos proga Seesam pasiūlė specialias sąlygas mamų draudimui ir neabejoja paslaugos populiarumu. „Dažnas lietuvis ieško praktiškos dovanos, tai pastebime ir bendraudami su klientais, kurie į mus kreipiasi paskutinę minutę. Neatsitiktinai daugiau kaip trečdaliui Lietuvos gyventojų – motinoms – pasiūlėme draudimą įsigyti internetu.“, – pastebi N. Misėkienė.
Dažniausios nelaimingų atsitikimų namie traumos – kaulų lūžiai, raiščių patempimas ar nutrūkimas, po nelaimingo atsitikimo atsiradę randai. Mamos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteikia metinę draudimo apsaugą nuo traumų, neįgalumo ar mirties atvejais. Šis draudimas galioja 24 valandas per parą visame pasaulyje, todėl suteikiama apsauga ir kelionių užsienyje metu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...