2012 Lapkričio 16

MAXIMA Vytinto kumpio pjaustymo čempionate – adatos plonumo kumpio juostelės

veidas.lt


Ketvirtadienio, lapkričio 15-osios, vakarą sostinės „Akropolio“ MAXIMA parduotuvėje vykusio Vytinto kumpio pjaustymo čempionato dalyviai rungėsi tarpusavyje ne tik dėl to, kas atspjaus plonesnę ar ilgesnę šio vytinto delikateso juostelę, bet ir spėjo, kuris peilis tinkamiausias vytintai mėsai, varžėsi, kas gražiausiai paserviruos supjaustytą vytintą kumpį. Čempionato nugalėtojui vilniečiui Tadui Gailiūnui įteiktas Serano kumpis su specialiu stovu.

Pirmą kartą Lietuvoje surengęs Vytinto kumpio pjaustymo čempionatą prekybos tinklas MAXIMA juo pradėjo net dvi savaites truksiančias „Mėsos gaminių dienas“. Jų metu MAXIMA XX ir MAXIMA XXX parduotuvėse klientai kviečiami paragauti pačių įvairiausių vytintų, brandintų, rūkytų ir virtų mėsos gaminių, sužinoti, kuo vieni vytinti delikatesai skiriasi nuo kitų, pasimokyti, kaip juos teisingai paruošti ir pateikti.

„Specialiai „Mėsos gaminių dienoms“ sukūrėme ir sostinės „Akropolio“ MAXIMA parduotuvėje įkurdinome įspūdingo dydžio piramidę iš daugiau kaip tonos skirtingų vytintų kumpių. 4 metrų aukščio piramidę iš 170 kumpių pastatėme norėdami atkreipti savo klientų dėmesį į itin gausų mėsos gaminių asortimentą mūsų prekybos tinkle“, – sako MAXIMA LT, UAB, Pirkimų departamento direktorius Tomas Marcinkevičius.

MAXIMA savo klientams iš viso siūlo apie 1 000 įvairių mėsos gaminių – nuo kasdienių virtų dešrelių iki gurmaniškų vytintų mėsos delikatesų. Nors mūsų šalies gyventojai labiausiai vertina Lietuvos gamintojų produkciją, prekybos tinklo parduotuvėse daug dėmesio sulaukia ir garsiausių gamintojų delikatesai iš Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ar Austrijos. Daugiausia prekybos tinklo parduotuvėse nuperkama virtų dešrų ir dešrelių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...