2012 Lapkričio 28

MAXIMA klientai „Išsipildymo akcijai“ jau paaukojo beveik 15 000 litų

veidas.lt


Beveik 15 000 litų – tokią sumą jubiliejinei dešimtajai „Išsipildymo akcijai“ vos per dvi savaites jau paaukojo prekybos tinklo MAXIMA klientai. Įmesti pinigėlį, kuris atiteks sunkiems ligoniukams gydyti ir globos namuose augantiems vaikams sveikatinti, lavinti bei jų buičiai gerinti, visose tinklo parduotuvėse prie kasų įrengtose aukadėžėse galima iki pat švenčių.

„Svarbiausia, kad tai efektyvi ir neįkyri galimybė mūsų klientams priminti apie šią gražią akciją: paaukoti norimą sumą pinigų galima greitai ir patogiai – tereikia kasoje atsiskaitant už pirkinius įmesti pinigų tiems, kam jų labiausiai reikia“, – sako MAXIMA LT, UAB, atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė.

Jos teigimu, prie akcijos prisidedantys prekybos tinklo klientai geranoriški nepriklausomai nuo jų finansinės padėties ar gyvenamosios vietos: tiek didžiuosiuose, tiek mažesniuose miestuose ar miesteliuose į „Išsipildymo akcijos 2012“ aukadėžes metami ne tik smulkūs pinigėliai, bet ir geležiniai litai bei banknotai.

Prie didžiausio Lietuvoje paramos projekto MAXIMA prisideda jau septintus metus. Anksčiau parduotuvėse buvo galima įsigyti akcijos atributikos, o šiemet prekybos tinklas surado naujų formų priminti žmonėms apie šią gražią, jau dešimt metų iš eilės TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamą iniciatyvą. Taip gimė idėja kiekvienoje parduotuvėje prie kasų įrengti aukadėžes, kurias MAXIMA klientai jau praminė gerų darbų dėželėmis.

Netrukus prekybos centruose pasirodys ir daugybė produktų, pažymėtų „Išsipildymo akcijos 2012“ iniciatyvos „Išsipildymo akcijos įkvėpti“ lipdukais – perkant šiuos produktus dalis pinigų bus pervedama į akcijos fondą. Pirkti aukojant jau galima Beatos Nicholson ir „Chocolate Naive“ sukurtą „Beatos virtuvės karštą šokoladą“, taip pat „Skonio ir kvapo“ produktus.

Iš viso prekybos tinklo MAXIMA iniciatyva šiemet pagaminta ir prie kasų įrengta net 2 000 „Išsipildymo akcijos 2012“ ženkliuku pažymėtų aukadėžių. Paaukoti pinigai inkasuojami ir perduodami akcijos organizatoriams. Visą aukojimą „Išsipildymo akcijai 2012“ prižiūri audito kompanija „Grant Thornton Rimess“.

Aukoti „Išsipildymo akcijai 2012“ galima ir kitais būdais: skambinant ir rašant SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai) ir 1892 (auka 10 litų), taip pat internete www.aukok.lt arba pervedant pinigus į „Išsipildymo akciją 2012“ administruojančio fondo „Vienybė“ sąskaitą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...