2013 Kovo 18

Londone – pasaulinis IPTV forumas

veidas.lt


Kovo pabaigoje Londone garsiausių telekomunikacijų kompanijų ekspertai diskutuos ir dalysis įžvalgomis apie IP televizijos (IPTV; angl. internet protocol television) šiandieną ir rytdieną.

Š. m. kovo 19–21 dienomis Didžiosios Britanijos sostinės parodų centre „Olympia Exhibition Centre“ jau devintą kartą vyks viena didžiausių pasaulyje interneto bei komunikacinių technologijų parodų konferencijų „TV Connect 2013“ (ankstesnis pavadinimas „IP&TV World Forum“).

Kasmet vykstančio pasaulinio IPTV forumo iniciatorė – tarptautinė organizacija „Open IPTV Forum“ (OIPF), kurianti bendrus IPTV standartus, vienijanti IPTV produktus gaminančias ir tiekiančias įmones bei organizacijas, populiarinanti IPTV sprendimus. 2007 metų kovą ją įkūrė įmonės „Ericsson“, „France Telekom“, „Nokia“, „Siemens“, „Panasonic“, „Samsung“, „Sony“ ir „Telekom Italia“. Organizacijos narės yra tokios šios srities gigantės kaip „Cisco“, „Motorola“, „Gemalto“, „Philips“, „Sun Microsystems“ ir kt.

2011 metais OIPF nare tapo ir įmonių grupė „Penki kontinentai“, savo klientams teikianti įvairias IT, telekomunikacijų, bankinių technologijų paslaugas. Bendrovė aktyviai dalyvauja OIPF veikloje, o naujausius savo IP televizijos sprendimus kasmet pristato „IP&TV World Forum“ renginiuose. Jų lankytojai jau galėjo susipažinti su Lietuvos bendrovės nuolat plečiamu IPTV paslaugų paketu: galimybe naudotis TV paslaugomis įvairiuose prietaisuose, per TV valdyti intelektinį būstą (angl. Smart House), peržiūrėti valiutų kursus, sužinoti orų prognozę ar pasitikslinti skrydžių tvarkaraštį, bendrauti „Facebook“ tinkle, naudotis el. paštu, „Google Maps“, naršyti internetą, valdyti televiziją mobiliuoju įrenginiu (remote access), įrašyti norimą laidą vėlesnei peržiūrai ir kt.

Šiųmečiame renginyje bus galima išgirsti per 260 pranešėjų, atstovaujančių stambiausioms pasaulio įmonėms. „TV Connect 2013“ kvies diskutuoti šiomis temomis: telekomunikacijų ir mobiliojo ryšio kokybės gerinimas, saugumo užtikrinimas, IPTV rinkos plėtra, žaidybinės taikomosios programos, įvairių technologinių turinio kūrimo platformų galimybės, įrenginių suderinamumas ir kt. Be to, per 200 eksponentų parodoje pristatys savo naujausią IPTV produkciją ir sprendimus.

Pagrindinės „TV Connect 2013“ temos:

medijos produktai;
televizijos ir radijo transliacijos;
vaizdo ir garso medžiagos kūrimas;
srautinės transliacijos;
skaitmeninės technologijos.

Paroda skirta televizijos ir radijo kompanijų atstovams, mobiliojo ryšio operatoriams, IT specialistams. Kasmet į ją užsuka apie 7 tūkst. lankytojų. Be to, „TV Connect 2013“ metu vyks jau septintus metus rengiami apdovanojimai „TV Connect Industry Awards“, kuriuose bus įvertinti ir pagerbti ryškiausi 2012 metų pasaulinės IPTV rinkos dalyviai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...