2013 Balandžio 15

LOGIN metu bus kuriamas specialus interaktyvus žurnalas „Lamų slėnis @ LOGIN“

veidas.lt

iPad

Renginio LOGIN organizatoriai ir elektroninio žurnalo „Lamų slėnis“ kūrėjai specialiai susivienijo šių metų LOGIN konferencijai, kad pristatytų interaktyvų leidinį „Lamų slėnis @ LOGIN“. Leidinys bus kuriamas tiesiai iš parodų rūmų „Litexpo“, kur persikels ir „Lamų slėnio“ redakcija.

Pasak „Lamų slėnio“ vyriausiosios redaktorės ir vienos iš įkūrėjų Algės Ramanauskienės, šiuo leidiniu „Lamų slėnio“ komanda nori pristatyti vieną iš naujos žiniasklaidos kartos priemonių – interaktyvų leidinį, ir atskleisti jo galimybes.

„Norime, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie interaktyvius žurnalus ir galėtų iš arti pamatyti, kaip jie kuriami. LOGIN lankytojai galės užduoti klausimus „Lamų slėnio“ redakcijos komandai, pavartyti leidinį iPad planšetėse, taip pat tapti žurnalo dalimi – sudalyvauti fotosesijoje ir jos metu perduoti žinutę apie save pasauliui”, – teigia A. Ramanauskienė.

Leidinyje „Lamų slėnis @ LOGIN“ bus galima perskaityti išskirtinį interviu su vienu laukiamiausių konferencijos pranešėjų – projekto „Mars One“ autoriumi Bas Lansdorp iš Olandijos, taip pat sužinoti fotografo Tado Černiausko, visame pasaulyje išgarsėjusio per vieną dieną, istoriją. Interviu su LOGIN organizatoriais leis pasidairyti po LOGIN užkulisius ir sužinoti, kaip vos 3 žmonių komanda sugeba surengti renginį, pritraukiantį daugiau nei 3000 technologijų gerbėjų.

Interaktyvų leidinį „Lamų slėnis @ LOGIN“ bus galima nemokamai parsisiųsti iš App Store. Jis bus nuolat pildomas naujausia informacija tiesiai iš LOGIN konferencijos.

„LOGIN – tai konferencija apie technologijas ir inovacijas, todėl ir informacija apie ją turi būti pristatoma atitinkamai, šiuo atveju – nauja žiniasklaidos priemone, interaktyviu žurnalu.  Norime suteikti galimybę tiems, kurie negalės apsilankyti konferencijoje, iš arti susipažinti su pranešėjais, kad ir kuriam pasaulio kampelyje jie bebūtų. Pažadame – vartydami „Lamų slėnis @ LOGIN“ pasijusite lyg gyvai dalyvautumėte renginyje“, – entuziastingai pasakoja A. Ramanauskienė.

Tarptautinio interaktyvaus žurnalo „Llamas’ Valley” kūrėjai Lietuvoje leidžia nemokamą elektroninį žurnalą lietuvių kalba – „Lamų slėnis” – apie interjero dizainą, meną, madą, maistą. Neseniai pristatyta ir „Lamų slėnio” versija, skirta nemokamai skaityti planšetiniuose kompiuteriuose „iPad”. Šiuo metu „Lamų slėnis” užima 1-2 vietas pagal parsisiuntimų skaičių Lietuvoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...