2011 Birželio 25

Lietuvos kino teatrai – tušti

veidas.lt

BFL

Neįprastai šiltą birželį Lietuvos kino teatrai visiškai ištuštėjo – žmonės, užuot sėdėję tamsiose kino salėse, patraukė į gamtą. Štai perkant bilietus internetu į “Forum Cinemas” filmus, tiek Vilniuje, tiek Kaune net ir likus porai valandų iki seanso galima išsirinkti kone bet kurią vietą kino salėje, nes rezervacijų beveik nebūna.

“Pasitaiko tokių kino seansų, kai filmas rodomas dviem trims  žmonėms. Ypač, jei seansas – rytinis. Vakare žmonių susirenka kiek daugiau, tačiau kino salėje bent pusė kėdžių tikrai lieka laisvų”, – sezoninį štilį aiškina kino teatro “Multikino” rinkodaros vadovas Raimondas Bilinskas. Jo teigimu, vasara kinui nedėkinga ne tik dėl gerų orų, bet ir dėl Holivudo taktikos gerų filmų premjeras pasilikti rudeniui, o vasarą žiūrovams siūlyti lengvo turinio kiną.

Tai problema tampa ir į rimtąjį kiną orientuotiems kino teatrams. Štai Vilniuje įsikūrusi “Pasaka” liepą visai neveiks: vietoj to kino teatras siūlys žiūrovams filmus po atviru dangumi.

Beje, filmai “po žvaigždėmis” populiarėja visoje Lietuvoje. “Laikini vasaros kino teatrai po atviru dangumi steigiasi visoje šalyje, nes žiūrovai tokį kiną, net jei jis ne naujas, vasarą žiūri mieliau nei rodomą kino salėje”, – aiškina “Pasakos” projektų vadovė Andrė Jarutytė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...