2011 Gruodžio 12

Lietuvos gyventojai giria V.Vasiliauską

veidas.lt


Kad ir kiek pūstųsi Reinoldijus Šarkinas, kad ir kiek girtųsi lito tėvu vadinamas Romualdas Visokavičius, Lietuvos gyventojai šiuos veikėjus vertina gana skeptiškai.

Kaip paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios sociologinės apklausos, net 70,8 proc. apklaustųjų mano, kad profesionaliausias ir daugiausiai naudos mūsų valstybei davęs Lietuvos banko valdybos pirmininkas yra Vitas Vasiliauskas, nors jis dirba dar tik devynis mėnesius. 15 metų šiame poste išdirbusį R.Šarkiną profesionaliausiu Lietuvos banko valdybos pirmininku laiko vos 0,6 proc. apklaustųjų.
Kartu apklausiamųjų teirautasi, kaip jie vertina  Lietuvos banko veiklą per visus šiuos metus ir banko “Snoras” nacionalizavimo laikotarpiu. Iš atsakymų aiškėja, kad beveik du trečdaliai apklaustųjų mano, jog Lietuvos bankas nacionalizuojant “Snorą” elgėsi teisingai, tik pavėluotai. Kiek daugiau nei penktadalis respondentų Lietuvos banko veiklą be išlygų vertina teigiamai, o 12,6 proc. – neigiamai.

Kaip jūs vertinate Lietuvos banko veiklą per visus šiuos metus ir banko “Snoras” nacionalizavimo metu? (proc.)

Jis elgėsi teisingai, bet pavėluotai    63,4
Teigiamai    21,2
Neigiamai    12,6
Nežinau / neturiu nuomonės    2,8

Jūsų vertinimu, kuris iš Lietuvos banko valdybos pirmininkų dirbo(-a) profesionaliausiai ir kurio veikla naudingiausia Lietuvos valstybei? (proc.)

V.Vasiliauskas    70,8
B.Povilaitis    13,6
V.Baldišis    8,2
Nė vienas    2,2
R.Visokavičius    1,8
Nežinau / neturiu nuomonės    1,6
K.Ratkevičius    0,6
R.Šarkinas    0,6
Visi    0,6

Šaltinis: “Veido” užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2011 m. gruodžio 5–7 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...