2011 Lapkričio 23

Lietuvoje pradedama prekyba “Apple TV”

veidas.lt


Nuo šiol visuomet rasite, ką žiūrėti per televizorių – į Baltijos šalis pagaliau atkeliavo dar vienas revoliucinis “Apple” produktas – “Apple TV”. Nors tai tikrai nėra naujas “Apple” kūrinys, tiesiog visai neseniai Lietuvoje oficialiai pradėjo veikti “Apple” internetinė muzikos ir filmų parduotuvė “iTunes Music Store”. Tai buvo esminė priežastis “Apple TV” prekybos startui mūsų šalyje.

Prieš kelis metus “Apple” įkūrėjas a.a. Steve Jobs, pristatydamas šį įprastos televizijos pakaitalą sakė: “Nebėra nei vienos priežasties turėti visus tuos sudėtingus įrenginius ir distancinius pultelius.” “Apple TV” jau parduodamas oficialiuose “Apple” produkcijos salonuose “iDeal” bei visose kitose “Apple” produktais prekiaujančiose vietose. Šio JAV itin populiaraus prietaiso kaina – 429 Lt.

Prijungus šį nedidelį įrenginį HDMI laidu prie televizoriaus, jis bevieliu tinklu visą jūsų “iTunes” biblioteką perkels į platųjį ekraną. Prie “Apple TV” bevieliu tinklu galima prijungti net kelis kompiuterius  - tokiu būdu ne tik video failais, muzika, bet ir nuotraukomis bus galima grožėtis per televizorių. Su “Apple TV” taip pat galite žiūrėti video “YouTube” bei “Vimeo” kanaluose.

Didžiausioje internetinėje muzikos ir filmų parduotuvėje “iTunes store” galima pasirinkti iš keliolikos tūkstančių HD kokybės filmų. Tai daug patogiau nei įprasta kabelinė televizija – nereikia mokėti abonentinio mokesčio už programas, kurių niekada nežiūrite. “iTunes Store” mokate tik už tai, ką konkrečiai norite matyti. Vieno filmo nuomos kaina – apie 3 eurus. Tiesa, “iTunes Store” parduotuvėje galima rasti ir daugybę nemokamų filmų bei serialų.

Neseniai “Apple” pristačius “debesų” paslaugą “iCloud” dalintis nuotraukomis ir klausyti muzikos per namų garso ir vaizdo aparatūrą tapo kaip niekad paprasta – kaip ir visi kiti “Apple” produktai, “Apple TV” taip pat sinchronizuojamas su kitais jūsų “Apple” įrenginiais. Fotografuokite su savo “iPhone”, “iPad” ar “iPod Touch” ir visos nuotraukos iškart persikels ir į “Apple TV”, taigi ir į jūsų namų televizorių. Žinoma, “iCloud” pagalba bus sinchronizuojami ir jūsų filmai.

“Apple TV” turi A4 procesorių, dėl kurio jis spartus ir veikia be jokių trukdžių, tačiau labai tyliai. Jis lengvas ir telpa į delną – taigi nešiotis jį itin patogu, o elektros sunaudojimas neviršija naktinės lemputės sunaudojamos elektros. Šis “televizorius” taip pat turi itin paprastą distancinį pultelį “Apple Remote”, kuris turi vos kelis mygtukus, bet jų pilnai pakanka valdyti šiam nesudėtingam prietaisui. Tiesa, “Apple TV” su specialia programa galima valdyti tiesiai iš “iPod touch”, “iPad” ar “iPhone”.

Daugiau naujienų apie “Apple” visada galite rasti:
http://www.facebook.com/iLietuva

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Apple Apple rašo:

    http://forumai.ifanai.info – Apple fanų klubas, apsilankyk ir tu!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...