2017 Liepos 04

Lietuvoje – du plačios aprėpties universitetai

veidas.lt

Seimas nusprendė, kad Lietuvoje turi likti du klasikiniai universitetai Vilniuje ir Kaune.

Seimo priimtame nutarime nurodyta, kad šiuose miestuose gali veikti profiliniai technologijos, sveikatos mokslų ir menų universitetai, o Klaipėdoje ir Šiauliuose regionų poreikius atitinkantys universitetinio mokslo centrai gali būti kitų universitetų padaliniai. Tačiau Seimas atsisakė įvardyti, kurie iš keturiolikos universitetų turi susijungti. Pradiniame plane buvo numatyta, kad sostinėje turėtų veikti klasikinis Vilniaus universitetas ir profilinis Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kaune – Kauno universitetas, sujungiant Aleksandro Stulginskio, Kauno technologijos, Lietuvos sporto ir Vytauto Didžiojo universitetus bei prijungiant Lietuvos edukologijos universitetą. Kaune turėjo likti Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Šiaulių universitetą siūlyta prijungti prie Vilniaus universiteto, o Klaipėdos universitetą palikti kaip jūrinės pakraipos aukštąją mokyklą.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. kuo toliau kuo toliau rašo:

  kas ta aprėptis ? dar tokio žodžio nežinojau

 2. klausimėlis klausimėlis rašo:

  ir trys plačios aprėpties gimnazijos?
  likusiems pakaks mokėti skaičiuoti iki šimto ir pasirašyti?

 3. rishav raj rishav raj rašo:

  The problem of sound in windows 10 can be easily fixed by https://fixforwindows.com/audio collecting information from this web page.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...