2010 Liepos 17

Eismas

Kvietimas eiti “Sėkmės keliu”

veidas.lt

Birželio 28 d. startavo Susisiekimo ministerijos iniciatyva abiturientams “Sėkmės kelias”. Jos metu vyresniųjų klasių ir jau pabaigę mokyklą moksleiviai bus kviečiami pasirašyti simbolinę sutartį, įpareigojančią būti sąmoningais ir atsakingai elgtis kelyje.

Remiantis statistika, praėjusiais metais per eismo įvykius daugiausiai nukentėjo jauni 15–24 metų amžiaus žmonės. 86 asmenys žuvo, 1174 buvo sužeisti. Vis daugiau moksleivių vairuoja automobilius, todėl natūralu, kad patirties stoka gali atnešti skaudžias pasekmes.

“Ypač skaudu girdėti, kai nelaimės keliuose apkartina abiturientų šventes. Siekiame ne pamokslauti, o atrasti dialogą su jaunuoliais, kalbėtis apie jų, jau suaugusių žmonių, atsakomybę. Tikiuosi, kad mokyklos baigimas abiturientams taps nauju startu, o saugus ir atsakingas elgesys kelyje – sėkmingo gyvenimo garantu,” – sako LR susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

“Sėkmės kelio” sutartį internete (www.15min/abiturientai.lt) iki liepos pabaigos galės pasirašyti abiturientai, vyresnių klasių moksleiviai ir visi norintys. Taip pat bus skelbiama įvairi jaunuoliams aktuali informacija – ne tik patarimai jauniems vairuotojams, bet ir naujienos apie studijas, originalios idėjos išleistuvių vakarėliams, bus rengiami nuotraukų konkursai.

Pasirašę “Sėkmės kelio” sutartį internete moksleiviai galės laimėti įvairių prizų – skrydžių bilietus į Europos miestus, “iPod” grotuvus, pakvietimų į koncertus ir kitų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...