2011 Birželio 04

Kuri pasaulio šalis žada maloniausią senatvę?

veidas.lt

"Veido" archyvas

Žurnalas “Forbes”, atsakydamas į šį klausimą, sudarė sąrašą šalių, tinkamiausių gyventi išėjus į pensiją. Atsižvelgiant į sveikatos apsaugos lygį ir kainą, nuolaidas pensininkams, klimatą, žmonių draugiškumą, gamtos grožį ir daugelį kitų kriterijų, pensinio amžiaus žmonės geriausiai turėtų pasijusti Australijoje, Kanadoje ir Kosta Rikoje – visos trys šalys yra saugios, politiškai stabilios, žada puikiai pasirūpinti senolių sveikata ir džiuginti jų akį nepakartojamais gamtos vaizdais.

Toliau sąraše – visas būrys Europos šalių. Pirmoji – Kroatija, viliojanti viso pasaulio pensininkus ne tik pigumu, bet ir puikia architektūra, klimatu bei gamta. Panašiai vertinama ir toliau sąraše esanti Čekija. Na, o Prancūzija, Airija ir Italija pensininkų pagyrų nusipelno už ypatingas jiems taikomas mokesčių lengvatas, dideles pensijas ir aukštą gyvenimo kokybę.

Įdomu tai, kad šiemet į pensijai tinkamiausių šalių sąrašą sugrįžo Portugalija, Filipinai, taip pat anksčiau dėl nesaugumo pašalinta Meksika. O Ekvadoro, Maltos, Urugvajaus, Pietų Afrikos Respublikos ir net Zelandijos jame nebeliko.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...