2011 Rugsėjo 13

Krepšinio rungtynės sukėlė eismo chaosą

veidas.lt


Panevėžyje, Alytuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose rugsėjo pradžioje vykusios Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynės didesnių eismo spūsčių nesukėlė.

Tik rungtynėms persikėlus į Vilnių sostinės gatvėse kilo tikras chaosas.
Tarkime, praėjusį trečiadienį, kai vyko Lietuvos komandos rungtynės su Serbijos ekipa, eismo spūstys prasidėjo piko metu, tad į jas pateko ne tik į rungtynes skubantys sirgaliai, bet ir namo iš darbo grįžtantys vilniečiai.
Taip nutiko dėl kelių priežasčių. Viena vertus, eismas aplink “Siemens” areną buvo organizuojamas taip, kad jis taptų vienpusis, o kai kuriose gatvėse eismas buvo apskritai uždraustas. Pasak Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos laikinojo Kelių patrulių rinktinės vado Audriaus Šeškevičiaus, vienpusis eismas buvo organizuotas tam, kad spūstys būtų kuo mažesnės, nors kai kurie vairuotojai įsitikinę, jog nutiko priešingai.
Prie chaoso prisidėjo ir tai, kad didžioji dalis ratuotų krepšinio sirgalių blaškėsi nerasdami kur palikti automobilį. Nors į “Siemens” areną telpa apie 10 tūkst. žiūrovų, pakankamu automobilių pastatymo vietų skaičiumi arena pasigirti negali.
Be to, įvažiavimas į aikšteles šalia “Siemens” arenos buvo ribojamas – čia buvo įleidžiami tik krepšinio komandų nariai, aptarnaujantis personalas ir specialius leidimus turintys svečiai. Maža to, prekybos centro “Ozas” prieigose esanti kita automobilių stovėjimo aikštelė buvo paversta čempionato sirgalių zona.
Kokia padėtis susiklostys rungtynėms rugsėjo 14-ąją persikėlus į Kauną, kol kas sunku prognozuoti, tačiau Kauno apskrities policijos pareigūnai jau dabar ragina sirgalius į rungtynes atvykti kuo anksčiau, stebėti kelio ženklinimus, automobilius statyti nurodytose vietose.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...