2013 Kovo 21

Kovo 23-ąją vienai valandai užges Vilniaus TV bokšto šviesos

veidas.lt


Prisijungdamas prie pasaulinės iniciatyvos „Žemės valanda“ AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) kovo 23 d. 20 val. 30 min. vienai valandai išjungs Vilniaus TV bokšto apšvietimą. Nepertraukiamai veiks tik signaliniai žibintai. Restorano „Paukščių takas“ lankytojai Vilniaus panorama vieną valandą grožėsis žvakių šviesoje.

„Tokiu būdu mes ir vėl pasakysime „ne“ pragaištingiems žmogaus veiklos padariniams gamtai, drauge su kitais iniciatyviais pasaulio žmonėmis pareikšime susirūpinimą planetos ateitimi“, – sako Telecentro komunikacijos vadovė Gintarė Rimkuvienė.

Vilniaus TV bokštas vienai valandai buvo užgesintas ir pernai, kovo 31 d.

Telecentras daug dėmesio skiria statinių priežiūrai ir jų aplinkos tvarkymui, energetinių išteklių taupymui, atliekų rūšiavimui ir pan. Bendrovėje veikianti elektroninė dokumentų ir užduočių valdymo sistema ne tik didina darbo efektyvumą, bet ir mažina popieriaus sunaudojimą, o Telecentro diegiamos pažangios ryšio technologijos, pavyzdžiui, 4G „WiMAX“, pasižymi ypač ekonomišku energetinių išteklių naudojimu.

2007 metais Sidnėjuje prasidėjusi akcija „Žemės valanda“ tapo didžiausia žmonijos istorijoje savanoriška aplinkosaugine iniciatyva. Lietuvos gyventojai, įmonės ir valstybės įstaigos prie jos prisijungia jau ketvirtus metus iš eilės.

www.zemesvalanda.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...