2014 Birželio 07

Konstitucinis Teismas priminė Seimui moralę

veidas.lt

Daliai šalies parlamentarų degraduojant iki protu nebesuvokiamo cinizmo ir idiotizmo, Konstituciniam Teismui teko prabilti apie Seimo narių sąžinę. Tik ar visi ją turi?

Koks būtų Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP), jei į jį būtų įskaičiuota veikla, susijusi su Rolando Pakso, Neringos Venckienės aklu gynimu, visų teisėsaugos institucijų, Seimo sugaištu laiku “pedofilijos” istorijai eskaluoti, sąmokslo teorijoms kurti ir visų mūsų sugaištamu laiku šiems marazmatiniams reiškiniams aptarnauti? Matyt, seniai būtume aplenkę ne tik estus, bet ir senąsias Europos valstybes.
Didžioji dalis Lietuvos politikos ir žurnalistikos vis dar veikia senoviško garvežio švilpuko principu: daug garso ir garų, prasmės – jokios.
Nepaisant jau ir taip didelio kiekio marazmo, Lietuvos politikoje turime naują “proveržį”. Socialdemokratas Bronius Bradauskas ir “Tvarkos ir teisingumo” partijos narys Kęstas Komskis siūlo atšaukti R.Pakso apkaltą paprastu balsavimu Seime. Siūloma tiesiog panaikinti šalies Konstituciją ir elgtis laisvai, taip, kaip norėtų Seimo dauguma. Visos demokratijos taisyklės, valdžios galių ribojimo mechanizmai, parlamentarizmo kultūra jiems – tik nereikalingos dekoracijos. Belieka šiems laisvamaniams anarchistams pasiūlyti panaikinti paprastu balsavimu Seime ir Lietuvos nepriklausomybę.

Ne tik visą šį tekstą, bet ir visus kitus šios savaitės "Veido" straipsnius galėsite perskaityti išsiuntę žinutę numeriu 1390 ir įrašę "veidas 232014" bei įvedę gautą kodą.
Žinutės kaina 4 Lt. Plačiau http://www.veidas.lt/veidas-nr-23-2014-m
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. Esmė Esmė rašo:

  TAUTOS DEMORALIZACIJA YRA
  SUNKUS NUSIKALTIMAS.

  Žinomų nusikaltėlių giminaičiai vienijasi LSDP – tai demoralizuoja tautą. Europoje nėra pavyzdžių, kad visuomenė nutylėtų minėtų asmenų dalyvavimą valstybės valdyme. Dėl galimo interesų konflikto, tautos demoralizavimo jų politinė veikla netoleruotina. Lietuva yra išimtis – pasidomėkit LSDP partinių sąrašų turiniu. „Tautų tėvas“J.Stalinas M.Suslovo paklausė, ar nereikėtų lietuviškas pavardes keisti įrusiškas? M.Suslovas atsakė, kad nebūtina, nes demoralizuoti lietuviai taps sovietžmogiais (su uspaskichais, poželomis, paleckiais, brazais ir t.t.). LSDP,Kremliaus klapčiukų demoralizuota Lietuva iki šiol nesugeba teismo keliu (nekaltumo prezumpcija) įvardinti Lietuvos gyventojų masinių žudymų, lietuvių tautos genocido faktus, nes nėra politinės valios. Etninių valymų metu, taip vadinamų „trėmimų“ priedangoje, okupuotoje Lietuvoje NKVD-KGB sunaikino permilijoną lietuvių.

 2. Gerda Gerda rašo:

  Tiesiai šviesiai. Geras straipsnis.

 3. Che Che rašo:

  Gal ir gerai rašot, ale ir ‘demokratiją’ (pilietiškumą???) tik už pinigus dalijat. :/


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...