2011 Rugsėjo 09

Knygų apžvalga

veidas.lt

Mūsų dienomis interaktyvioji IP televizija tampa sparčiai augančia pasaulinės televizijos rinkos dalimi, siūlančia naudotojams daugybę pažangių bei interaktyvių funkcijų. Todėl šiandien „Knygų apžvalgoje“ pristatysime naująjį didžiulę IPTV patirtį turinčios Lietuvos IT bendrovės „Penki kontinentai“ leidinį – įmonės specialistų T. Dadaševo bei S. Paukščio knygą „Naujojo šimtmečio televizijos horizontai“.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. izabele izabele rašo:

    Nemanau, kad poniai ar panelei Viktorijai bent kiek įdomu tai apie ką ji čia, stengdamasi kuo dažniau nusišypsoti, “reportavo”… geriau reikėjo pasodinti kokį nors vyruką, kuris pasakodamas būtų pajėgęs bent kiek susikaupti. Viktorijai palikime “meilės trikampių” pasakojimus… Žinau, kad sudarau bjaurios bobos įspūdi, bet sutikite, kad dažnai tokių filmukų režisieriai, versdami tas dailias merginas kur reikia ar nereikia vaipytis, nesugeba suderinti teksto su vaizdu… Vaipymasis buvo labai madingas beveik prieš ketvirtį amžiaus.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...