2012 Lapkričio 23

Klaipėdoje – naujas stilingas kokteilių baras „Haze“

veidas.lt

Šį penktadienį Klaipėdoje duris griausmingai atveria naujas kokteilių baras „Haze“. Stilinga vieta iškilmių vakarą klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia išvysti uždegančius didžėjų, perkusininkų ir go-go šokėjų pasirodymus bei įvertinti baro kokteilius ir patiekalus.

Vakaro programoje – didžėjų Dj Sun, Eddy5, Doari, Rackel pasirodymai, unikalus „Drum party“ perkusijos būgnų šou bei uždegantys go-go merginų šokiai. Atidarymo vakarėlyje kokteilių baro svečių laukia malonios staigmenos.

Renginio metu vyks loterija – burtų keliu bus išrinktas vienas iš vakarėlio svečių, kuris visą vakarą nemokamai vaišinsis gėrimais.

„Kokteilių baro lankytojams siūlysime 40-50 kokteilių rūšių. Baro vilkų teigimu, tobulėjimui ir naujovėms ribų nėra, todėl mūsų meniu turėtų nuolat atsinaujinti“, – garantuoja baro savininkai Lina ir Kęstutis Vaišvilai.

Baro lankytojai meniu ras kokteilius „Cosmopolitan“, „Strawberry Mojito“, „Bellini“, „Blue Lady“, „Pink Dream“ ir pripažinimo Lietuvoje bei užsienyje sulaukusį „Stroh „60“ Fruits“. Šio kokteilio autorius barmenas Julius Melnickis ir suksis už „Haze“ baro. J. Melnickis praėjusiais metais Klaipėdoje vykusiame barmenų čempionate užėmė I vietą.

Baro savininkų teigimu, dėmesys bus skiriamas ne tik gėrimų, bet ir užkandžių meniu, jis bus nuolat papildomas naujais patiekalais. Iki vėlyvos nakties baro virtuvė siūlys paskanauti 10-12 rūšių užkandžiais.

Iki 150 žmonių talpinančiame bare „Haze“ bus ne tik siūloma paragauti išskirtinių kokteilių, bet ir dalyvauti teminiuose vakarėliuose, vynų degustacijose. Planuojama, kad kiekvieną šeštadienį kokteilių bare vyks didžėjų pasirodymai ar gyvos muzikos vakarai. Baro svečių kaskart lauks vis kitos akcijos „Vakaro kokteilis“, „Vakaro patiekalas“, kurių metu už specialią kainą bus siūloma gėrimų ir užkandžių.

Kokteilių baro savininkai tikisi, kad stilingas interjeras, jauki atmosfera, įdomi vakaro programa ir nuolat papildomas meniu barą „Haze“ pavers mėgiama jaunimo pasilinksminimo vieta.

Naujasis kokteilių baras „Haze“ įsikūrė uostamiesčio Danės g. 15, o pirmiesiems lankytojams duris atvers penktadienį, lapkričio 23 d., 20 val. Į renginį bus įleidžiami tie asmenys, kurių apranga atitiks kokteilių vakarėlio aprangos kodą.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...