2011 Lapkričio 04

Kino filmai užleidžia vietą reklamai

veidas.lt

Renginio dieną reguliariajame kino teatro repertuare suplanuota parodyti mažiau kino filmų seansų nei įprasta, kad visas sales užpildytų tik „Kanų liūtų“ reklamos. Pasak „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovo Dainiaus Beržinio, planuojama surengti papildomus seansus ir kitą dieną, kad reklamas galėtų pamatyti visi norintys.

Šis renginys yra išskirtinis tuo, kad jo tikslas – sukelti pasimėgavimą pačia reklama. Reklamos galima nekęsti, nes ji pertraukia mėgstamas televizijos laidas, mirga internete ir „lenda“ į akis kone kiekviename žingsnyje, būna neįdomi ir erzinanti. Tačiau būtent čia ir slypi „Kanų liūtų“ žavesys – žmonės šią dieną savo noru žiūri reklamas, kurios daugeliui yra geriau už bet kokią komediją.

Kruopščiai atrinkta ir sudaryta geriausiųjų 2011 m. reklamų programa yra ne tik geros nuotaikos garantija, puikus laiko praleidimas, bet ir tikrų tikriausias įkvėpimo šaltinis − virš šimto reklaminių klipų, kurie laimėjo prizus prestižiniame Kanų reklamos festivalyje, buvo atrinkti net iš 28 tūkst. pretendentų!

Išradingi, netikėti, šokiruojantys, priverčiantys juoktis ar susimąstyti darbai kasmet atskleidžia neišsemiamus reklamos kūrėjų kūrybiškumo resursus bei atspindi pastarojo meto naujausias pasaulines reklamos tendencijas.

Renginio “tyzeris”:

http://www.youtube.com/watch?v=NpxqOKRWvIY

Renginio reklaminis klipas:

http://www.youtube.com/watch?v=LK3kvllIbMA&feature=channel_video_title

Įdomių reklamų pavyzdžiai:

http://www.youtube.com/watch?v=qG4IaHgqH00

http://www.youtube.com/watch?v=oi9BYXaFvAY


Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...