2011 Gegužės 13

Patirtimi ir talentu gali dalytis kiekvienas

veidas.lt

BFL

Vilniuje gegužės 12 dieną pasibaigęs tarptautinis muzikos festivalis „Sugrįžimai“, kuriame koncertavo užsienyje gyvenantys ir dirbantys lietuvių muzikantai, yra geras pavyzdys, kad kiekvienas pasaulio lietuvis savo sukauptą patirtį ir talentą gali skirti savo tėvynei, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis.

„Didžiuojuosi, kad Lietuvos užsienio reikalų ministerija visus 13 metų ištikimai globoja Lietuvos muzikų rėmimo fondo organizuojamą festivalį. Šis mūsų bendradarbiavimas tampa kaip niekad būtinas dabar, siekiant stiprinti suvokimą, kad kur begyventume, esame viena tauta, kad kiekvienas pasaulio lietuvis savo sukauptą patirtį ir talentą gali skirti savo tėvynei, kad kiekvienas mūsų esame Globalios Lietuvos dalis“,  – festivalio uždarymo koncerte kalbėjo ministras.

13-asis Lietuvos muzikų rėmimo fondo rengiamas festivalis „Sugrįžimai“ vyko kovo 24-gegužės 12 dienomis. Iš viso buvo surengta 16 koncertų Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Juose pasirodė atlikėjai iš Vokietijos, Tailando, JAV, Šveicarijos, Pietų Afrikos Respublikos ir kitų šalių. Festivalį finansiškai parėmė Užsienio reikalų ministerija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...