2012 Balandžio 14

Kaune baigiamas statyti didžiausias šalyje baseinas

veidas.lt


Jau šiais metais Kaune duris turėtų atverti didžiausias ir moderniausias šalyje „Girstučio“ baseinas. Jame bus įrengti penki 80 metrų ilgio plaukimo takeliai, baseine vienu metu galės tilpti keli šimtai lankytojų.
Beje, šis plaukimo kompleksas ypatingas tuo, kad jame, be pagrindinio baseino, bus įrengtas ir visus tarptautinius varžybų reikalavimus atitinkantis apšilimo baseinas, kuriame bus keturi takeliai po 25 metrus. „Tai ypač svarbu, nes tarptautinių varžybų organizatoriai nuolat priekaištauja būtent dėl apšilimo baseino: pagrindiniame vykstant varžyboms, kiti sportininkai tuo metu turi turėti kur apšilti“, – komentuoja Kauno miesto savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius.
Priminsime, kad šis baseinas pradėtas statyti dar 2008-aisiais ir per tuos metus neapsieita be nesusipratimų, nesklandumų bei techninių kliūčių. Problemų, pasak V.Abramavičiaus, buvo kilę ir pernai, kai sušlubavo projektams vadovavusios įmonės „Sienojus“ pajėgumai ir įmonė nebepajėgė atlikti visų jai priklausančių darbų, o baseino užbaigtuvės, turėjusios įvykti praėjusių metų lapkričio mėnesį, atidėtos daugiau nei metams. Tačiau dabar projektą į savo rankas perėmus įmonei „Kamesta“ statybos darbai, pasak specialistų, vyksta nepriekaištingai.
V.Abramavičiaus teigimu, iš viso šis projektas, kuris turėtų būti baigtas iki gruodžio 1 d., kainuos 19,1 mln. Lt. Dalį lėšų jam skyrė Kauno miesto savivaldybė, apie 10 mln. Lt gauti iš Vyriausybės investicijų programos, o 5 mln. Lt – iš ES fondų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Pranas Pranas rašo:

    Kokias cia nesamones rasot-80 metru- penki takeliai


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...