2013 Gegužės 08

Kaune atidaromas pirmasis „GERA DOVANA nuotykių parkas”

veidas.lt


Gegužės 11 d. kauniečių pamėgtame pušyne prie Lampėdžių karjero bendrovė „UNO Parks“ atidaro „GERA DOVANA nuotykių parką”.

Tai pirmasis tokio pobūdžio objektas laikinojoje sostinėje, kuriame aktyviai laisvalaikį galės leisti suaugusieji ir vaikai.
Parke įrengtos 5 trasos medžiuose, kuriose galima įveikti per 100 įvairių rungčių, viena pramogų – laisvo kritimo jausmą leidžiančios patirti supynės „Drambliaskrydis“.
„Tai bus vieta, kurioje šeimos ir draugai galės aktyviai leisti laiką kartu ir patirti labai gerų emocijų. Kaune vis dar trūksta tokių pramogų, todėl neabejojame nuotykių parko sėkme šiame mieste“, – sako laisvalaikio ir dovanų čekių rinkoje lyderiaujančios bendrovės „Gera dovana“ komercijos direktorius Vytautas Kernagis.
„GERA DOVANA nuotykių parkas” yra jau trečias bendrovės „UNO Parks“ valdomas nuotykių parkas Lietuvoje, į jį buvo investuota per 0,5 mln. litų. Atidariusi naujus nuotykių parkus Kaune ir Šiauliuose bendrovė valdys didžiausią nuotykių parkų tinklą Baltijos šalyse.
„UNO Parks“ direktorius Marijus Krasnickas, tikina, kad naujasis nuotykių parkas laikinojoje sostinėje savo apimtimi prilygs didžiausiems šalyje Vilniaus ir Druskininkų nuotykių parkams, todėl kauniečiai, ieškantys tokio pobūdžio aktyvių pramogų, nebeturės vykti į kitus miestus.
Nuotykių parko atidarymą Kaune sveikina ir miesto meras Andrius Kupčinskas. „Džiaugiuosi matydamas, kad verslas noriai investuoja Kaune. Taip pat džiugu, kad kauniečiai turės dar vieną vietą, kurioje bus galima aktyviai ir įdomiai leisti savo laisvalaikį“, – sakė A.Kupčinskas.
Parko valdytojai žada, kad gegužės 11-ąją, parko atidarymo dieną, Kauno Lampėdžių paplūdimys taps indėnų stovyklaviete, jai vadovaus gerai žinomas indėnų kultūros mylėtojas Donatas Dubauskas. Atidarymo šventėje medžiuose su žurnalistais rungsis scenos žvaigždės, o šeimų turnyras kvies varžytis visus norinčius. Mažieji parko lankytojai galės užsiimti teminėse dirbtuvėlėse: patys gamintis indėniškus suvenyrus, semtis išgyvenimo gamtoje patirties ir skanauti vietoje kepamų blynų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...