2011 Rugsėjo 14

Kaunas Lietuvos ir užsienio sirgalius sutinka pasiruošęs

veidas.lt

KaunasTIC-savanore

Didysis krepšinis atvyko į Kauną – aštuonios pajėgiausios Europos krepšinio komandos ir daugybė jas lydinčių sirgalių. Kauno miestas pasiruošęs ir visiems miesto svečiams suteiks reikalingą informaciją.

Didžiuliai kiekiai dalomosios medžiagos, stacionarūs informacijos centrai, daugybė savanorių informuos, ką žmonės gali nuveikti čempionato metu Kaune.

„Kaunas šiomis dienomis švęs krepšinį. Kiekvieną dieną vyks varžybos, kitose miesto erdvėse organizuojama daugybė renginių, parodų, ekskursijų ir kitų su krepšiniu susijusių akcijų. Todėl svarbu, kad žmonės būtų informuoti apie tai, kas vyks Kaune. Suprasdami užsienio turistų informavimo svarbą, į Kauno gatves metame didžiules turizmo informacijos centro pajėgas“, – teigia Sigitas Sidaravičius, Kauno regiono turizmo informacijos centro (KRTIC) direktorius. KRTIC kartu su seniausiu Kauno bravoru „Volfas Engelman“ miesto svečiams informuoti paruošė 20 000 lankstinukų su miesto centro žemėlapiu, kuriuos dalins 60 savanorių visame mieste bei 10 informacijos centrų. „Esame pasirengę krepšiniui. Šiandien jau matomas pagyvėjimas Kaune – gatvėse daugėja užsienio turistų. Mūsų dalinami Kauno centro žemėlapiai su pažymėtais svarbiausiais taškais bei, žinoma, „Žalgirio“ arena leis užsienio turistams nepasiklysti ir greitai surasti norimą objektą“, – mintimis dalinasi S. Sidaravičius.

Kartu su Kauno regiono turizmo informacijos centru bendradarbiaujančio bravoro „Volfas Engelman“ generalinio direktoriaus Vytauto Meišto teigimu, šis krepšinio čempionato etapas Kaune bus įsimintinas: „Istorija kartojasi – 21-uosius nepriklausomybės metus Lietuva pasitiko 1939-aisiais ir 2011-aisiais. Tiek tada, tiek dabar Kauną drebina Europos krepšinio čempionatas. Tada laimėjome, ar laimėsime dabar – pamatysime Kaune. Tarp šių dviejų čempionatų skirtumas yra tas, kad dabar savo rinktines palaikyti atvyksta išties daug užsieniečių. Todėl norime jiems prisistatyti ir parodyti Kauną, kaip itin gilias krepšinio šaknis turintį miestą. Tai, jog finalinis etapas vėl rengiamas Kaune, įrodo, kad šis miestas yra Lietuvos krepšinio sostinė“. Anot V. Meišto, renginių mieste per artimiausias dienas vyks išties daug, tad pritardamas S. Sidaravičiui, akcentuoja turistų informavimo svarbą.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...