2012 Vasario 26

Kas dešimtas internautas stebi tiesiogines TV transliacijas internetu

veidas.lt


Internetu tiesiogiai transliuojamų televizijų vadovai džiūgauja dėl didėjančio žiūrovų skaičiaus, o tokių transliacijų pasiūla sparčiai plečiasi.

Pavyzdžiui, tiesiogines TV transliacijas internetu per savaitę žiūri apie 140 tūkst., arba 10,7 proc., Lietuvos interneto vartotojų, jei atsižvelgsime į tai, kad, Statistikos departamento duomenimis, internetu bent kartą per savaitę naudojasi 45 proc. šalies gyventojų. Be to, internautai per savaitę į kompiuterius parsisiunčia apie 700 tūkst. TV laidų įrašų.
Priminsime, kad šiuo metu tiesiogines TV transliacijas internetu siūlo LRT (tiesiogiai transliuojami kanalai LTV, LTV2, „LTV World“), o nuo sausio pabaigos – ir „Lietuvos ryto“ televizija internete „tv.lrytas.lt“. Parsisiųsti TV laidų įrašus ir juos žiūrėti internetu siūlo dar daugiau žiniasklaidos priemonių, nes, be minėtų dviejų televizijų, vaizdo įrašus internetu peržiūrėti gali ir „Delfi TV“, „TV3play“ ar dalies LNK laidų žiūrovai.
„Vis dėlto televizija internete nepakeis televizijos per televizorių“, – pripažįsta „Lietuvos ryto“ televizijos direktorius Edmundas Jakilaitis. Jis neabejoja, kad jei namie yra ir televizorius, ir internetas ar kitas televizijai žiūrėti tinkamas įrenginys, žmogus televiziją vis tiek žiūrės per televizorių. Tačiau transliacijos internetu labai svarbios tuomet, kai kito būdo žiūrėti televizijos laidą nėra. „Pavyzdžiui, darbe, konferencijoje ar kelionėje, kai svarbu matyti laidą, transliacija internetu nepamainoma“, – teigia E.Jakilaitis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...