2011 Gegužės 08

Kanada pristatė „PaperPhone“ – lankstaus minikompiuterio prototipą

veidas.lt

PaperPhone
Kaip praneša humanmedialab.org, Kingstono Karališkojo universiteto specialistai sukūrė pirmąjį pasaulyje lankstaus minikompiuterio prototipą. Įrenginys, pavadintas „PaperPhone“, bus pristatytas gegužės 10 dieną Vankuveryje vyksiančioje konferencijoje „Association of Computing Machinerys CHI 2011“.

Išmaniojo telefono funkcionalumą turintis „PaperPhone“ yra plonas kaip popieriaus lapas. Tokio įrenginio gamybos technologiją sukūrė Roelemo Vertergaalo vadovaujami mokslininkai.

„PaperPhone“ turi 9,5 colių lankstų ekraną, pagamintą pagal „E-Ink“ technologiją. Įrenginys leidžia klausytis muzikos ir skaityti elektronines knygas. Kūrėjai teigia, kad aparatas gali būti valdomas ir gestais.

„Lankstūs ekranai turi didžiules perspektyvas. Tai yra mūsų technologinio gyvenimo ateitis“, – teigė Kingstono Karališkojo universiteto labaratorijos vadovas bei išradėjas Roel Vertergaalas.

Jo teigimu, per artimiausius 5 metus tokių įrenginių paklausa ženkliai padidės.

Šaltinis:  humanmedialab.org

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...