2011 Liepos 22

Jaunimas nori per daug?

veidas.lt

"Veido" archyvas

Šalyje nedirbančių jaunuolių apstu. “Vakarų ekspresas” šiandien rašo, kad internetas ir laikraščiai kasdien pažeria šūsnį įvairių darbo pasiūlymų. Ieškomi pardavėjai, vadybininkai ar vairuotojai – atrodo, telieka pasirinkti. Tačiau ne viskas taip paprasta.

Dienraštis skelbia, kad “jaunuoliui, žengiančiam pirmuosius žingsnius darbo rinkoje, tenka susidurti su įvairiais barjerais. Didžiausias jų – darbo patirties trūkumas.

Anot Klaipėdos TDB Jaunimo darbo centro vyriausiosios specialistės Indrės Vaitiekutytės, jaunimo, neturinčio darbo, kas mėnesį vis mažiau. Tačiau šiuo laikotarpiu (liepą) šis skaičius šiek tiek didesnis nei paprastai – dėl suaktyvėjusios absolventų registracijos.

Jaunimo darbo centro atstovė pasakojo ir apie tai, jog jaunas žmogus nori be galo daug. Anot jos, dažnokai pasitaiko, jog algos reikia ne mažesnės nei 1500 Lt, o patirties nėra ir užsienio kalbos nė vienos nemoka.”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...