2012 Vasario 03

Išankstinės „Eurovizijos“ prognozės – Lietuvą atstovaus Beissoul

veidas.lt


Komisijai išrinkus 47 nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio dalyvius lažybų spėliojama, kuris Lietuvos atlikėjas pateks į konkurso finalą Azerbaidžano sostinėje Baku.

Interneto apklausos ir bukmekerių prognozės kol kas palankiausios menkai patyrusiam, tačiau unikaliu balsu išsiskiriančiame atlikėjui Beissoul ir jo dainai „Why“.

„Šiemet tarp patekusių į „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalius dominuoja nauji veidai. Apklausose šie jauni muzikantai šiuo metu lenkia geriau žinomus Lietuvos pramogų pasaulio atstovus ir iš visų jėgų stengiasi populiarinti savo kūrinius. Manome, kad šiemet į Baku vyks vienas iš šių ambicingų naujų scenos veidų“, – sakė interneto lažybų bendrovės „Unibet“ bukmekeris Anthony Cousins.

Ko gero daugiausiai dėmesio savo dainos populiarinimui skiria šešiolikmetė atlikėja iš Kauno Simona Milinytė. Mergina savo kūrinį pristatė SEL grupės koncerte, o asmenine viešųjų ryšių atstove paskyrė Lietuvos pramogų pasauliui puikiai pažįstamą Oksaną Pikul. „Eurovizijos“ atrankos pasirodymui S. Milinytei talkins „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo šokėjos. Dėl šių priežasčių „Unibet“ bukmekeriai teikia 29 proc. tikimybę, kad šiai atlikėjai pavyks iškovoti teisę atstovauti Lietuvą tarptautiniame dainų konkurse.

Geresniu nei S. Milinytės koeficientu – 1:3 – vertinamos tik unikaliu balsu išsiskiriančio ir slapyvardžiu Beissoul prisistatančio atlikėjo galimybės prasimušti į „Eurovizijos“ finalą. Tikimybė, kad šis prieš maždaug pusę metų su klausytojais savo muzika pradėjęs dalintis atlikėjas atstovaus Lietuvą Europos dainų konkurse, yra didžiausia ir siekia 33 procentus.

Tiesa, jaunosioms scenos žvaigždėms dar teks pasigrumti ne tik su kitais mažiau žinomais atlikėjais, bet ir su patyrusiais bei garsiais Lietuvos pop atlikėjais kaip Donatas Montvydas (Donny Montell), Vaidas Baumila, Baiba Skurstene, Liepa ir Donata Virbilaitė. Pastaroji savo muzikinius įgūdžius tobulino Turkijoje ir į Lietuvą grįžo būtent dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje.

„Unibet“ bukmekeriai mano, kad žymių vardų kovoje Vaidas Baumila pranoks Donatą Montvydą ir surinks daugiau komisijos bei žiūrovų simpatijų. Dar vienos žinomos atlikėjos – Latvės Baibos Skurstenes, siekiančios „Eurovizijoje“ atstovauti Lietuvą, galimybės vertinamos silpnai – tik 10 procentų.

Nacionalinės „Eurovizijos“ pusfinaliai per Lietuvos televiziją bus transliuojami vasario 4, 11, 18 bei 25 dienomis. Nacionalinės atrankos finalą bus galima stebėti kovo 3 d., 21.00 val.

Šiemet Lietuvos atstovai rungsis su atlikėjais iš 39 šalių. Finalinis „Eurovizijos“ dainų konkurso etapas vyks gegužės 22 ir 26 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku. Šiemet konkursas rengiamas jau 57 kartą.

Apie „Unibet”

Interneto lažybų bendrovė „Unibet“ įkurta 1997 m. ir yra listinguojama Nasdaq OMX vertybinių popierių biržoje Stokholme. „Unibet“ yra viena didžiausių Europoje privataus kapitalo lažybų operatorė ir teikia paslaugas unibet.com interneto svetainėje 27-iomis skirtingomis pasaulio kalbomis. Šiandien „Unibet“ turi daugiau nei 5,7 mln. klientų iš daugiau nei 100 valstybių. „Unibet“ yra Europos azartinių žaidimų ir lažybų asociacijos (angl. European Gaming and Betting Association), nuotolinių azartinių lošimų asociacijos (angl. Remote Gambling Association) nare, ir yra sertifikuota G4 (angl. Global Gaming Guidance Group). „Unibet“ yra prestižinio EGR Europos sporto lažybų operatoriaus apdovanojimo laimėtoja 2006, 2008 ir 2009 metais.

Lietuvoje „Unibet“ yra pagrindinė legendinio Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ rėmėja, taip pat surinko paramos fondą Lietuvos ledo rituliui.

„Unibet“ siūlo pilną azartinių žaidimų produktų kompleksą – sporto lažybas, interneto lažybas, kazino, pokerį, momentines loterijas, bingo – pasiekiamą ir per interneto svetainę www.unibet.com, ir per mobilųjį telefoną.

„Unibet“ azartinių lošimų verslas yra prižiūrimas ir licencijuotas Jungtinėje Karalystėje, Maltoje ir Italijoje.

„Unibet“ kompanijoje dirba per 490 darbuotojų iš 39 skirtingų šalių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. !!! !!! rašo:

  Geros prognozės

 2. Julija Julija rašo:

  Lazybos susijusios su tokiais ivykiais kaip eurovizija daug idomesnes nei susijusios su sportu. Nepraleidziu progos pastatyt uz pretendentus i atstova nuo musu salies triobete :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...