2011 Gegužės 13

Internautai renkasi „Penkių kontinentų“ sukurtą sprendimą

veidas.lt

"Veido" archyvas

Jau kurį laiką „iTunes“ virtualioje parduotuvėje „App Store“ galima įsigyti vienos stambiausių ir seniausių Lietuvos informacinių technologijų bendrovių UAB „Penki kontinentai“ sukurtą taikomąją programą „Penki TV“ Remote Access.

Nuo š. m. balandžio 27 iki gegužės 6 dienos, naudojantis kompiuterių gigantės „Apple“ sukurta programa „iTunes“, į visas šalis, kur prekiaujama išmaniaisiais telefonais, „Penki TV“ Remote Access buvo atsisiųstas daugiau nei 700 kartų. Kaip teigia „Penkių kontinentų“ Mobiliųjų įrenginių programinės įrangos kūrimo poskyrio vadovas Konstantin Butrimovič, tai tik dar kartą įrodo mobiliųjų įrenginių populiarumą.

„Tai, kad naudotojai aktyviai domisi mūsų sukurta taikomąja programa mobiliesiems įrenginiams, įrodo tokių prietaisų, kaip išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai, populiarumą. Bendrovė „Penki kontinentai“ nuolat stengiasi siūlyti tai, kas modernu, šiuolaikiška ir atitinka net pačių išrankiausių klientų poreikius, tad mūsų sprendimo populiarumas tarp „App Store“ lankytojų tik patvirtina, jog ir šį kartą sukūrėme tai, kas tikrai aktualu“, – teigia K. Butrimovič.

Remote Access – tai sprendimas, skirtas per belaidį interneto ryšį valdyti TV priedėlį nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Ši lietuvaičių sukurta programa turi visas įprasto TV pulto funkcijas ir dar daugiau. Prisijungus nuotoliniu būdu, pvz., per išmanųjį telefoną, juo galima naudotis ir kaip TV pultu, ir kaip telefonu.

Išskirtinis „Penkių kontinentų“ sukurto sprendimo privalumas, – kad naudodamasis šia programa žmogus gali jaustis visiškai saugus. Prisijungimas prie nuotolinio valdymo programos vyksta įvedus aktyvizacijos kodą, kuris pasirodo televizoriaus ekrane, – taip užtikrinama, kad prie televizoriaus neprisijungs joks pašalinis asmuo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...