2016 Sausio 28

Anonsas

Ieškokite naujausio savaitraščio „Veidas“ numerio

veidas.lt

4-asis šiais metais savaitraščio „Veidas“ numeris skirtas Metų merų rinkimams. Kas ir kodėl tapo geriausiu 2016-ųjų meru, sužinosite perskaitę žurnalisčių Aušros Lėkos ir Gabijos Sabaliauskaitės rašinį „Savivaldybių žvaigždės ir supernovos“.

Savaitės interviu su „Aro“ vadu Viktoru Grabausku apie „Aro“ plėtrą ir specifiką, sudėtingiausias užduotis ir pasikeitusią saugumo padėtį Lietuvoje — „V.Grabauskas: „Holivudo“ filmai mane nervina“.

Naujame „Veido“ numeryje tai pat ieškokite Arūno Brazausko rašinio „Astravo atominė jėgainė – naujas Černobylis prie Šilko kelio“. Lietuvos keliamos tarptautinės bangos dėl Baltarusijoje statomos atominės elektrinės turėtų pasiekti ir Kiniją, kuri kredituoja baltarusiškus projektus. Lietuvos politikams kaimynų jėgainė yra nesaugi elektrinė prie Neries, o patiems baltarusiams – „elektros šventovė“ prie kelio iš Azijos į Europą.

Naujausiame numeryje rasite rašinius apie Lietuvos psichiatrijos ligonines „Sovietų psichiatrijos antspaudas – Lietuvos ligoninėse“ bei futbolą „Pasaulio futbolo dugnas yra Lietuvoje“.

Užsienio aktualijas pristato Rimos Janužytės tekstai: Robas de Wijkas: „Laiminga Europos pabaiga būtų stebuklas“ ir „Polonio pėdsakai V.Putino užantyje“.

Prekybos vietose naujas “Veido” numeris pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-04-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...