2014 Sausio 19

Į verslo dovanų rinką veržiasi saulės energija ir išmaniosios technologijos

veidas.lt

Verslo dovanų ir suvenyrų rinkoje šviežiausias madas ima diktuoti saulės energija ir išmaniosios technologijos. Tokios tendencijos pastebėtos praėjusią savaitę vykusioje didžiausioje Europos verslo dovanų parodoje PSI 2014 Diuseldorfe (Vokietija). Daugiausiai dėmesio susilaukusias rinkos naujoves iš šios parodos, kompanija „RePresent“ pirmą kartą pristatė ir Lietuvoje.

Lietuvoje verslo dovanomis prekiaujančios bendrovės „RePresent“ specialistai surengė pirmą verslo dovanų pristatymo renginį, kuriame pristatė išsamią tarptautinės parodos PSI 2014 apžvalgą, atskleidė naujausias rinkos tendencijas bei supažindino su įdomiausiais Europos dovanų ir suvenyrų kūrėjų sprendimais.

„Dinamiškoje Europos verslo dovanų rinkoje pastebimos naujos tendencijos – tradicinius sprendimus vis aktyviau keičia naujosios technologijos, ypač pastebimas saulės energijos panaudojimas, kaip suvenyrai populiarėja įvairūs prietaisai, skirti išmaniesiems įrenginiams“, – pastebėjo bendrovės „RePresent“ vadovė Auksė Salemonaitė.

Pasak jos, naujų technologijų pritaikymą iš pirmo žvilgsnio įprastiems prietaisams galima vadinti karščiausia šių metų verslo dovanų rinkos kryptimi – būtent tokie daiktai sulaukė didžiausio susidomėjimo parodoje PSI 2014.
„Dailūs, kokybiški ar reti, tačiau praktikoje sunkiai pritaikomi dalykai nueina užmarštin, verslo dovanų rinkoje pradeda dominuoti sprendimai, leidžiantys verslo partneriams ar klientams praturtinti kasdienę aplinką, palengvinti įvairius veiksmus, naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais“, – pažymėjo A. Salemonaitė.

Kaip vieną populiariausių parodos PSI 2014 naujienų bendrovės „RePresent“ atstovė įvardijo mini ausines ir kolonėlės, kurios veikia kartu su išmaniaisiais telefonais. Tokios kolonėlės veikia „bluetooth“ technologijos principu, o jų skleidžiamas garsas – itin kokybiškas. Kitas daug dėmesio sulaukęs sprendimas – žieminės pirštinės, leidžiančios kalbėti telefonu jo net neišėmus iš kišenės. Tokio pirštinėje yra įmontuotas mikrofonas ir ausinės.

Saulės energijos panaudojimas atsispindi tokiuose prietaisuose kaip originalus žiebtuvėlis, kurį tereikia nukreipti saulės šviesos link. Jei saulė nešviečia, žiebtuvėlį galima pakrauti per USB jungtį, tokiame prietaise galima saugoti ir informaciją. Saulės energijos pagrindu taip pat buvo sukurtas ir universalus kompiuterio kroviklis, pravartus dažnai keliaujantiems. Vasaros karščiams malšinti buvo pristatytas elektroninis ventiliatorius, rodantis laiką, turintis usb jungtį ir net galintis pranešti įvairias žinutes.

Bendrovės „RePresent“ vadovės teigimu, neabejojama, kad tarptautinėje parodoje PSI 2014 išryškėjusios verslo dovanų ir suvenyrų rinkos tendencijos netruks pasireikšti ir Lietuvoje. „Matome gerų rinkos plėtros perspektyvų, tai rodo ne tik didėjantys įmonių užsakymų kiekiai, bet ir augantis susidomėjimas naujovėmis, įvairiais netradiciniais sprendimais.
„Didėjant pasiūlai, vis svarbiau yra eksperto nuomonė. Klientams nepakanka isigyti bet ką, kas būtų su jų logotipu ir rekvizitais. Jie ieško kompanijos, kuroje dirba savos srities ekspertai ir gali pasiūlyti paslaugą nuo idėjos iki galutinio įgyvendinimo“, – pastebėjo bendrovės „RePresent“ vadovė A. Salemonaitė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...