2011 Rugpjūčio 24

Į Taliną – apytuščiu lėktuvu

veidas.lt

Vilniaus oro uoste padaugėjo keleivių – šių metų sausį–liepą bendras skrydžių užimtumas padidėjo 22 proc.

Pernai sausio-liepos mėnesiais lėktuvų užpildymas siekė tik apie 43 proc., o šiemet tuo pačiu laikotarpiu šoktelėjo iki maždaug 65 proc. Tačiau ne visos Vilniaus oro uoste veikiančios avialinijos išgyvena gerus laikus. Nesėkmių šleifas ir toliau lydi Latvijos nacionalinį oro vežėją “airBaltic”, kuris, netekęs daug keleivių, toliau mažina skrydžių, o šį žiemos sezoną keleivius iš Vilniaus ketina skraidinti jau tik viena kryptimi – į Rygą.
Prieš dvi savaites keleivius, tarp kurių buvo ir “Veido” žurnalistė, į Taliną “airBaltic” skraidino apytuščiu lėktuvu. Tiek skrendant iš Vilniaus į Taliną, tiek atgal į lėktuvą susirinko tik iki dešimties keleivių. Akivaizdu, kad šie skrydžiai oro bendrovei – nuostolingi.
Pasak “airBaltic” atstovės Rositos Sakalauskaitės, nuo spalio pabaigos oro bendrovė nutraukia skrydžius iš Vilniaus į Taliną. Tai esą vienas iš žiemos sezono tvarkaraščio, kuris galios iki 2012-ųjų kovo pabaigos, pakeitimų. Pernai skrydžių į Taliną taip pat buvo mažinama, bet visiškai jų atsisakyta nebuvo. Teigiama, kad po žiemos sezono skrydžiai į Estijos sostinę vėl bus atnaujinti, bet šie ketinimai kelia abejonių. Mat neatlaikiusi išaugusios konkurencijos “airBaltic” šiemet jau atsisakė tiesioginių skrydžių visomis kryptimis, išskyrus Taliną ir Rygą. Nutraukus skrydžius į Taliną “airBaltic” lėktuvai iš Vilniaus keleivius skraidins tik į Rygą, bet reisų dar sumažės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...