2011 Liepos 25

I. Degutienė pasveikino medalius iškovojusius sportininkus

veidas.lt

BFL

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė pasveikino savaitgalį medalius iškovojusius jaunuosius Lietuvos sportininkus – Pasaulio jaunimo irklavimo pirmenybių pirmosios ir trečiosios vietų laimėtojus Donatą Vištartaitę ir Rolandą Maščinską bei Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionate antrąją vietą užėmusią Airinę Palšytę.

“Sveikinu Jus ir visus, kas prisidėjo prie šios pergalės ir kas ja džiaugiasi kartu – Jūsų tėvelius ir trenerius, komandos narius, ir, žinoma, visus Lietuvos sirgalius. Džiaugiuosi, kad mūsų šalyje gimsta ir auga stiprūs, drąsūs ir ryžtingi sportininkai, savo puikiais sugebėjimais garsinantys Lietuvos vardą”, – sveikinime D. Vištartaitei rašo I. Degutienė.

Sveikindama A. Palšytę Seimo Pirmininkė pastebi, kad sportininkės “kantrus darbas ir valia, fizinė ir psichologinė ištvermė atvedė į laimėjimą, kuris nuo šiol – ne tik Jūsų asmeninis pasiekimas, bet ir visos Lietuvos sporto istorijos dalis”.

Sveikinime R. Maščinskui I. Degutienė pažymi besidžiaugianti, kad “mūsų šalyje gimsta ir auga stiprūs, drąsūs ir ryžtingi sportininkai, savo puikiais sugebėjimais garsinantys Lietuvos vardą”.

Seimo Pirmininkė jauniesiems sportininkams linki ir toliau atkakliai siekti gražių ir garbingų pergalių, nestokoti stiprios sveikatos, ištvermės ir sėkmės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...