2011 Rugpjūčio 09

2011 m.

Gimnazijų reitingas 2011 m.

Pirkite pilną straipsnį PDF

Savaitraštis “Veidas” aštuntą kartą pristato visų Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitingą.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (22)

 1. skelbiat skelbiat rašo:

  reitingus, o ju pasiziuret neimanoma,negi dar jums mazai apmoketa ,kad dar sudeliaujat prasydami?

 2. mokytoja mokytoja rašo:

  Gimnazijų reitingai????? taip kaip ir jūsų straipsnio pirkimas internete – komercija. Rašote, taip paviršutiniškai, o visiškai nesigilinate į esmę, juk iš kur jums žinoti, kas dedasi mokyklų viduje???Siūlau plačiau pasidomėti ir pasikalbėti apie korepetitorių samdymą.

 3. Pirate Pirate rašo:

  Mano manymu tokiu budu yra tik skatinamas piratavimas.

 4. visur pinigai... visur pinigai... rašo:

  pirkit patys, apsieisim be jūsų reitingų, nes vis tiek – nesąmonė. Kas gerai išlaiko egzaminus, tai tikrai ne mokyklų nuopelnas, o pačių mokinių, tai priklauso nuo korepetitorių kompetencijos ir tėvų kišenės. Štai jums ir visi reitingai…

 5. Mama Mama rašo:

  Butu idomu, tik ar nenupirksim kates maise? 2010 m. reitinguose musu mokyklos net nebuvo :) Tai kur garantija, kad rasime siais?

 6. tevas tevas rašo:

  Na jokie reitingai nebus 100 proc. teisingi, bet jie turi egzistuoti. Visi zino, kad KTU gimnazija ir Vilniaus licejus yra elitines gabiu vaiku mokyklos. Ir aciu dievui, kad jos yra. O ar 50-ta geresne uz 75 galima gincytis. Bet jei reiktu rinktis tarp 13-os ir 200-osios, rinkciausi, “velnio tuzina”:)

 7. ir mama,ir mokytoja ir mama,ir mokytoja rašo:

  Vaje,taip noreciau nusipirkt,tik pinigu jau ner…Tai kaip suzinot,kelintam simte musu gimnazija?Ale ko sielotis-vis tiek nesuvokiu,kaip liceju su baznytkaimio vidurine palygint.Bet yra gi galvu-kazkaip palygina.Cia mazdaug sovietinis soc.lenktyniavmas-taip suprantu.Nu durnystes grynos.Bet turbut as durna?..Ko noret-mokytoja…

 8. pedagoge pedagoge rašo:

  Duokit man licejaus mokinius,ismokysiu…Duokit geriausia mokytoja eksperta mano mokiniams-pamatysim,ar jis juos ismokys.Nei juoktis,nei verkti,kai sitaip reitinguojama…Teisingai-panasu i soclenktyniavima,o jo absurdiskuma mes,dauguma mokytoju,taigi prisimenam…

 9. Kauno dailės gimnazijos mokytoja Kauno dailės gimnazijos mokytoja rašo:

  Nesuprantu, kodėl Kauno dailės gimnazijos niekada nėra “Veido” reitinguose?! Įdomu, kelias dar gimnazijas “pamiršote” įtraukti į sąrašą?

 10. lt lt rašo:

  Iš mūsų vidurinės patys gabiausi vaikai po 8 kl. išeina į gimnaziją. Po to mes juos jau sutinkame įvairiose olimpiadose, atstovaujančius naująją mokyklą…Pikta, nes po egzaminų mus vėl lygins su ta pačia gimnazija. Ir nebebus svarbu, kad gal trečdalis abiturientų, puikiai išlaikiusių egzaminus, aštuonerius metus mokėsi ir pagrindus gavo eilinėje vidurinėje. Ir ar sąžininga tada lyginti mokyklas, kai viena atsirenka geriausius, o kitoje toliau mokosi tie, kurie nebetiko gimnazijai?! Bent jau galėtų atskirti gimnazijas ir vidurines mokyklas. Juk vaikai ten aiškiai skirtingi pagal savo gabumus ir motyvaciją. Liūdna nuo tokių reitingavimų ir tiek…Norėčiau pamatyti, kelintoje vietoje esame šiais metais, bet nelemta, nes kartu su vasara baigiasi pinigėliai, o pirkti katę maiše nesinori.

 11. nu jooooooo nu jooooooo rašo:

  Apsivemt nuo tokių reitingų, jei balbieriškiuose baigė 2 abiturientai ir vienas jų įstojo – 50 procentų, jei Kauno kurioj mokykloj baigė 220 ir įstojo 50 abiturientų – tik 22 procentai :) ))

 12. mokytoja mokytoja rašo:

  Gal mielieji neverta net diskutuoti šia tema??? Juk visi suprantame šias ,,soc. lenktynes”. Laikmetis kitas, pavadinimas kitas, o esmė, tai ta pati. Tiesiog manau, kad nereikia ,,Veidui” suteikti naujo veido. Juk,jei parašyta tema verta dėmesio, ,,verda” diskusijos, tai jų reitingas taip pat kyla, nes jaučiasi ęsą ,,svarbūs”. Apgailėtina… O mes dar pasidžiaukime ;paskutinėmis vasaros dienelėmis, pasisemkime jėgų ir nekreipkime dėmesio į niekinius dalykus :)

 13. Pasipiktinusi Pasipiktinusi rašo:

  Na ir kas iš to, kad siunčiau sms, kodo taip ir negavau, tik dvi padėkos žinutes. Pinigus nulupo, o reitingų taip ir nemačiau. Apmaudu, kad iš visko stengiamasi išpešti naudos.

 14. Bee. Bee. rašo:

  Nesugalvokit mokėti pinigų (ir išmesti jų į balą), tiesiog atsisiųskit failą iš aukščiau pateiktos nuorodos ;)

 15. sousage sousage rašo:

  kur ta nuoroda?

 16. niekas niekas rašo:

  ne, nu ispindejimas… Pardavinet reitingus, ka dar “idomaus” sugalvot galima???

 17. free free rašo:

  http://www63.zippyshare.com/v/23672468/file.html

  Siunčiamės iš čia, praita url ištrynė ponai redaktoriai ;)

 18. Buves abiturientas Buves abiturientas rašo:

  Ka galiu pasakyti – apgailetinas reitingas. Musu klaseje gan gerai mokesi zmones, penkiese istojom i Didziosios Britanijos top 10 universitetus, visi issilaikem egzaminus virs 90 ir dbr mokomes su tais paciais licejistais, kuriu mokslo rezultatai cia ne tik negana, kad neziba, bet vietomis dar ir prastesni uz musu. Taigi isvada butu tokia, kad ne reitingais zmones pasitikekit, o savo vaiku gabumais, nes jei ne su kokiais degradais suleisit, tj tikrai ne nuo mokyklos priklausys rezultatai. O veidui siulyciau stipriau padirbeti, nes prie kas antros rajonines gimnazijos puikuojasi raides n.d., tai kas do reitingas, jei nera duomenu???

 19. 8-oke 8-oke rašo:

  Esu 8-oke mokausi progimnazijoje labai bijau kitu metu nes gyvenu uzmiestyje. Ir kaip zinia Klaipedos gimnazijos mokinius renksis pagal mikro rajonus t.y. pagal mokyklas ir gyvenamasias vietas. labai noriu mokytis aukstesniam lygije bet to padaryti turbut negalesiu nes pirmenybe mikro rajonams. Ir nesuprantu kokie gali buti reitingai jai i mokyklas priimami mokiniai tik istatymiskai(pagal rajonus) arba tie kuriu kisenese pinigu uztenka ir mokyklos darbuotojams padovanoti.

 20. Neringa Neringa rašo:

  Pati baigiau Juozo Balcikonio gimnazija ir tuom didziuojuosi, beje neturejau nei vieno korepetitoriaus, bet sekmingai islaikiau egzaminus istojau ir baigiau VU. Apskritai sioj gimnazijoj beveik niekas nesamde korepetitoriu, o mokytojai sakydavo, kad jei darysite visus namu darbus ir klausysites, nereikes leisti pinigu papildomai mokantis. To daryti ir nereikejo.. Tai manau reiketu tikrai giliau pasidometi, kiek geri rezultatai moksleiviu yra gimnazijos nuopelnas ir kiek teveliu ikisti pinigeliai..

 21. 1 1 rašo:

  1


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...