2015 Sausio 17

Geriausių metų sportininkų apdovanojimai

veidas.lt

 

Sausio 19 d. iškilmingoje ceremonijoje sostinės Kongresų rūmuose bus apdovanojami geriausi 2014 metų šalies sportininkai. Atletai pagerbiami 11-oje skirtingų nominacijų: apdovanojimus pelno metų sportininkas ir sportininkė, geriausios metų vyrų ir moterų komandos, metų treneris, metų naujokas ir metų sportininkas su negalia. Prizai taip pat teikiami už metų sugrįžimą, metų pergalę, pagalbą sportininkams bei už gyvenimo nuopelnus sportui. Geriausiems atletams atitenka auksu dengtas stilizuotas pergalės, polėkio ir olimpinės ugnies vaizdinio prizas su Lietuvos vėliavos motyvais, kurį sukūrė dailininkas Andrius Zakšauskas.

„Lietuvos sporto apdovanojimus 2014“, kurie pakeitė du dešimtmečius rengtus geriausio Lietuvos sportininko rinkimus, organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas bei Kūno kultūros ir sporto departamentas kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija. Iš šių organizacijų sudaryta apdovanojimų taryba kiekvienai nominacijai atrinko po tris kandidatūras, iš kurių renkamas vienintelis laimėtojas. Dėl dalies nominacijų savo balsą interneto svetainėje sportoapdovanojimai.lt galėjo atiduoti  ir visuomenė – jos balsas sudaro 25 proc. galutinio balso.

Metų sportininku pretenduoja tapti sunkiaatletis Aurimas Didžbalis, irkluotojas Jevgenijus Šuklinas ir imtynininkas Edgaras Venckaitis, geriausios metų sportininkės prizui nominuota plaukikė Rūta Meilutytė, kiokušin karatė kovotoja Inga Mikštaitė bei irkluotoja Milda Valčiukaitė. Metų vyrų komandos kategorijoje nominuotos vyrų krepšinio ir mažojo regbio rinktinės bei Sauliaus Ritterio ir Rolando Maščinsko irkluotojų duetas. Geriausia metų moterų komanda pretenduoja tapti futbolo komanda „Gintra-Universitetas“, paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė bei irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...