2011 Rugpjūčio 09

Futbolo žvaigždžių paieška

veidas.lt

“A.C. Milan” jaunimo vasaros stovykloje dalyvaus 70 vaikų, tame tarpe 10 socialiai remtinų vaikų. Rugpjūčio 12 d., 15 val. numatomos stovyklos baigiamosios vaikų varžybos, o 17 val. įvyks stovyklos uždarymas ir diplomų įteikimas vaikams.

Ši stovykla vyksta pagal futbolo klubo TRAKAI (FKT) vykdomą socialinį projektą „Socialiai remtinų vaikų įtraukimas į aktyvią sportinę veiklą“. Jau veikia 8 Trakų regiono futbolo mokyklos filialai, juose sportuoja apie 200 vaikų, 100 jų – iš socialiai remtinų šeimų.

“A. C. Milan” jaunimo stovyklų techninio direktoriaus atrinkti ne mažiau kaip 3 vaikai, dalyvavę “Milano” jaunimo stovykloje Trakuose, š.m. rugsėjo mėnesį turės galimybę nuvykti į Milaną, kur kartu su daugiau nei 400 vaikų iš viso pasaulio dalyvaus baigiamajame futbolo turnyre (“Milan Friendship Cup”). (Daugiau informacijos juniorcamp@fkt.lt)

Efektyvų ir naudingą laiko praleidimą stovykloje Trakuose garantuos patyręs futbolo klubo “A.C. Milan” techninis direktorius (treneris) Graziano Mannari, jo padėjėja Elisabet Spin ir futbolo klubo “A.C. Milan” jaunimo stovyklų atstovas Baltijos šalims Stefano Chiussi bei futbolo klubo TRAKAI treneriai Virmantas Lemežis, Marius Leonavičius ir Vladas Pavlov.

Jiems talkins patyrę kalbų mokyklos „Language Academy“ anglų kalbos dėstytojai Jekaterina Buiko, Liana Stonskutė ir Ilma Vienažindytė. Stovyklos metu vaikai ne tik ugdys futbolo įgūdžius, bet ir tobulins anglų kalbos žinias.

Tokios “A.C. Milan” jaunimo stovyklos berniukams ir mergaitėms nuo 6 iki 17 metų rengiamos ne tik Italijoje, bet ir daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje.

„Ši vasaros stovykla – tai savaitė sporto su naujais draugais ir aukščiausio lygio futbolo treniruotėmis. Stebėsime ir analizuosime “A.C. Milan” ekipos rungtynių vaizdo medžiagą. Treniruotėms vadovaus Italijos futbolo klubo “A.C. Milan” techniniai direktoriai. Mes siekiame užmegzti ilgalaikius santykius su Lietuva, kad pasidalintume patirtimi ir surastume bei ugdytume Lietuvos futbolo žvaigždes“,- teigia “A.C. Milan” jaunimo stovyklų atstovo Baltijos šalyse Stefano Chiussi.

Buvęs žymus Italijos futbolo klubo “A.C. Milan” puolėjas Graziano Mannari yra ne tik vienas labiausiai vertinamų “A.C. Milan” jaunimo stovyklų trenerių, bet ir pats yra “A.C. Milan” futbolo mokyklos auklėtinis. Futbolo gudrybių Graziano Mannari mokėsi iš tokių Italijos futbolo žvaigždžių kaip Fabio Capello bei Italo Galbiati.

Graziano Mannari tris sezonus atstovavo “A.C. Milan” futbolo klubui. 1987-1988 m. sezono metu kartu “A.C. Milan” treneriu Ariigo Sacchi Graziano Mannari žaidė klubo pirmojoje komandoje ir debiutavo Berlusconi Taurės žaidime.

1988 m. rugsėjo mėn. Italijoje Graziano Mannari laimėjo “Super Cup” finalą. Su klubu “A.C. Milan” tapo Italijos čempionu (komandoje žaidė su tokiomis žvaigždėmis kaip Ruudu Gulliu, Paolo Maldini, Marco Van Bastenu). Po to Graziano Mannari žaidė skirtingose Italijos A Lygos komandose (Como, Parma, Siena, Pisa, Pistoia) Būdamas 27 metų Graziano Mannari dėl daugybės traumų baigė profesionalaus futbolininko karjerą.

Šiuo metu Mannari grįžo į futbolą. Jis žaidžia Italijos čempionato lygoje (“National Master” virš 35), Milano „Globies“ komandoje. Graziano Mannari yra “A.C. Milan” jaunimo stovyklų techninis direktorius ir “A.C. Milan” jaunimo futbolo mokyklų Centrinėje Italijoje konsultantas.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. dr7 dr7 rašo:

  Kainos nėra prastos.

 2. Laba diena norieciau i fudbola man 13 metu 37060403071 cia mano numeris paskambinkite Laba diena norieciau i fudbola man 13 metu 37060403071 cia mano numeris paskambinkite rašo:

  Ernestas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...