2010 Balandžio 14

Degalų taupymas

eco:Drive akademija

veidas.lt

Šiandien automobilis neišvengiamai yra tapęs kasdiene mūsų gyvenimo dalimi, tad turėtume išmokti juo naudotis taip, kad aplinka, kurioje gyvename mes ir kurioje gyvens mūsų vaikai taptų švaresnė, o kartu ir sumažintume taip aktualias išlaidas degalams. Pasitelkus geriausią pasaulinę praktiką, „eco:Drive akademijos”, kuri savo veiklą sostinėje pradėjo balandžio pradžioje, konsultantai, dalinsis savo teorinėmis ir praktinėmis žiniomis tiek su pradedančiais ir pažengusiais, tiek ir su profesionaliais vairuotojais. Konsultantai sieks įrodyti ir išmokyti, jog bet kokį automobilį, nepriklausomai nuo jo gamyklinių rodiklių, galima vairuoti kitaip, sutaupant iki 15 proc. degalų per metus – tereikia tik noro ir supratimo, kaip pakoreguoti kai kuriuos savo netinkamai susiformavusius vairavimo įpročius.

Savaitgalį prasidėję mokslai „eco:Drive akademijoje” yra sudaryti iš trijų lygių – nemokamo bazinio ekovairavimo žinių kurso, gilesnio ekovairavimo teorijos kurso ir praktinių individualių mokymų.
Kiekvienas dalyvis galės pats pasirinkti, kokios apimties kursai jam aktualūs, o po mokymų įgytas žinias galės išbandyti ir tobulinti kasdien, nepriklausomai nuo to, kokį automobilį jis vairuoja. Taip pat kursus baigę akademijos klausytojai bus kviečiami sudalyvauti ir specialiame „eco:Drive akademijos” ekoralyje bei kituose numatomuose projektuose.

„eco:Drive akademijos” iniciatoriai ir steigėjai yra UAB „Autobrava”, įgaliotoji ekologiškiausio automobilių gamintojo „Fiat” atstovė Lietuvoje, automobilių ir vairavimo ypatumų žinovai – žurnalas „Auto Bild Lietuva” bei ekologiško gyvenimo būdo judėjimas „Eko Banga” – tikisi apjungti visus vairuotojus, kuriems ekokultūra yra gyvenimo būdas ir kurie nori įgyti ekovairavimo žinių.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. sk sk rašo:

  Vitoldai, papasakokite geriau, su kokiais eco automobiliais pats važinėjate.

 2. vitoldas vitoldas rašo:

  Dažniausiai važinėju su testuojamais automobiliais. Asmeninio automobilio šiuo metu neturiu (išskyrus keletą istorinių).

 3. Lindaugas Lindaugas rašo:

  Jėga idomu gana. reikia isbandyti ir igyti taip vadinamu ekoigudziu. Svarbu, kad ka tik girdejau galima issinuomoti ekoautomobili.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...