2011 Lapkričio 30

Draudikų dėl „Snoro” bankroto patirti nuostoliai gyventojų nepaveiks

veidas.lt


Lietuvos draudimo bendrovės dėl banko „Snoras” likvidavimo greičiausiai praras maždaug 13 milijonus litų gyventojų draudimo įmokų, teigia Lietuvos draudikų asociacija (LDA).
Pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančius įstatymus, „Snoro” sąskaitose laikomi draudimo bendrovių indėliai, net ir nesiekiantys šimto tūkstančių eurų, nėra apdrausti valstybės, o galimybės šiuos įsipareigojimus įvykdyti pagal bankroto procedūras yra ribotos.
Nepaisant to, LDA direktorius Andrius Romanovskis tikina, jog visi draudėjai gali jaustis ramūs, nes, net ir netekus gyventojų įmokų „Snoro” sąskaitose, visos draudimo sutartys ir toliau galios, o išmokos įvykus nelaimei bus mokamos.
„Norime patikinti, kad visų Lietuvos draudimo bendrovių klientai yra visiškai saugūs. Suprantame, kad gyventojų įmokų banko „Snoras” sąskaitose daugelis draudimo bendrovių gali neatgauti, tačiau tai niekaip nepaveiks draudėjų – visos gyventojų įneštos įmokos ir toliau galios, o draudimo sutartyse numatyti įsipareigojimai bus vykdomi”, – teigia A. Romanovskis.
LDA taip pat žada inicijuoti Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo pakeitimą, kuriuo valstybės garantija būtų užtikrinta ir draudimo bendrovių  surinktoms įmokoms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...