2010 Gegužės 24

Verslo vartai

Dokumentai verslui – per vieną langelį

veidas.lt

Žmonės, norėdami pradėti savo verslą, jau šiandien visus jiems reikalingus leidimus ir licencijas gali rasti interneto portale www.verslovartai.lt. Portale skelbiama ir informacija apie techninius reikalavimus, taikomus gaminiams, tiekiant juos į Lietuvos rinką, teisių gynimo priemones, kompetentingų institucijų kontaktus, nuorodas į kitų ES šalių kontaktinius centrus bei Lietuvos verslo teisinio reglamentavimo aktualijas.

“Per mūsų portalą verslininkai gali ne tik sužinoti apie dokumentus, bet ir pateikti juos valstybės institucijoms – Valstybinei mokesčių inspekcijai, “Sodrai” ir kt. Lygiai taip pat gali ir iš šių institucijų gauti dokumentus. Vienintelis reikalavimas – turėti elektroninį parašą”, – tikina Lina Sabaitienė, viešosios įstaigos “Investuok Lietuvoje”, kuri ir įsteigė portalą, direktorė.

Portalas veikia vieno langelio principu – prie jo yra prisijungusios beveik visos valstybės institucijos ir savivaldybės. Portale teikiamos paslaugos nemokamos.

Ateityje portale turi atsirasti informacijos apie verslo pradžią – kaip parengti verslo planą, apskaičiuoti apyvartą ir pan.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...