2011 Liepos 23

Didžiuosiuose miestuose – naujų parduotuvių bumas

veidas.lt

Pavyzdžiui, Vilniaus Gedimino prospekte pavyko suskaičiuoti vos tris dar neišnuomotas komercines patalpas, o naujų parduotuvių vos per mėnesį atsirado penketas. Basanavičiaus gatvėje tuščių patalpų nebematyti, o naujų prekybos ir paslaugų vietų – net septynios.

Be to, naujovių atsiranda ir didžiuosiuose prekybos tinkluose. Tarkime, Akropolyje Vilniuje veiklą pradėjo nauja laikrodžių ir aksesuarų parduotuvė EX WHO?, Akropolyje Klaipėdoje duris atvėrė naujas vaikų pramogų centras “Svajonių miestas” ir nauja drabužių parduotuvė “Denim dream”. Naujovių esama prekybos centruose “Panorama” ir “Ozas”, kur duris atvėrė keletas žinomų prabangių prekių ženklų drabužių parduotuvių.

Su keliais prekybos ir pramogų centrais dirbanti viešųjų ryšių specialistė Inga Vaitkevičienė sako, kad naujas parduotuves šiuo metu dažniausiai atidaro filialus vienas po kito Lietuvoje ėmę steigti žinomi prekybininkai.

“Sunkmečiu vyravusi tendencija uždaryti prekybos vietas kardinaliai pasikeitė – prekybininkai pajuto gerėjančias pirkėjų nuotaikas ir vėl didina filialų skaičių, juolab kad prekybinių patalpų nuomos kainos kol kas tebėra nedidelės, palyginti su ekonominio pakilimo laikotarpiu”, – aiškina specialistė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...