2011 Birželio 18

Didžiuosiuose miestuose – lauko kavinių bumas

veidas.lt

BFL

Tiek Vilniaus, tiek Kauno senamiestis šią vasarą sumirgėjo lauko kavinėmis, kurių per metus padaugėjo daugiau nei trečdaliu. Vilniaus Senamiesčio seniūnija prognozuoja, kad iki vasaros pabaigos bus išduota apie 90 leidimų tokioms kavinėms – pernai jų buvo dešimčia, o užpernai – trisdešimčia mažiau.

“Anksčiau senamiestyje matydavome vieną kitą lauko kavinę, o dabar jos sudaro ištisas zonas”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės Miestovaizdžio departamento vyr. specialistė Beatričė Raguotienė. Jos nuomone, lauko kavinių plėtrą lemia ir karštesnės nei anksčiau vasaros, ir ekonomikos atsigavimas.

Lauko kavines pamėgo ir kauniečiai. “Kol kas išdavėme apie 60 leidimų, bet jų daugėja kas savaitę. Pernai lauko kavinių buvo pora dešimčių mažiau”, – skaičiuoja Kauno miesto Centro seniūnijos seniūnas Vytautas Pauliukas.

Išimtimi galima laikyti tik Klaipėdą. Šio miesto savivaldybės specialistai teigia, kad šiemet senamiestyje lauko kavinių yra tiek pat, kaip visada – apie 50, ir šis skaičius nesikeičia jau daug metų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...