2012 Gegužės 18

Didžiausia pavasario nuolaidų diena „Jamam“ šiemet vyks gegužės 19 d.

veidas.lt

Didžiausia ir populiariausia Lietuvoje pavasario nuolaidų diena „Jamam“ šiais metais vyks gegužės 19 d., šeštadienį. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ nuolaidų dienos metu pirkėjams bus pasiūlytos iki 50 proc. mažesnės kainos pirkiniams ir paslaugoms.

 

2009 m. rengti pradėtos „Jamam“ nuolaidų dienos, kurios tradiciškai vyksta gegužės ir lapkričio mėnesiais, kaskart sulaukia 200-270 tūkstančių pirkėjų. 2010 m. gegužę „Jamam“ dieną „Akropolius“ aplankė 203,5 tūkst., o 2011 m. gegužę – 216 tūkst. pirkėjų. Populiariausia „Jamam“ nuolaidų diena iki šiol įvyko 2011 m. lapkritį, kai keturiuose prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ apsipirko 269,5 tūkst. pirkėjų.

 

Visą šeštadienį prekėms ir paslaugoms „Akropoliuose“ bus suteikiama iki 50 proc. nuolaida. „Akropoliuose“ veikiančiose „Maxima XXX“ parduotuvėse gegužės 19 d.. bus taikoma 40 proc. nuolaida drabužiams, avalynei, galanterijai, žaislams, kūdikių prekėms (išskyrus sauskelnes ir maistą), sporto ir laisvalaikio prekėms, knygoms, kanceliarinėms prekėms, indams, baldams, patalynei ir kitai namų tekstilei, sodo ir daržo prekėms, gyvūnų aksesuarams, automobilių prekėms, dviračiams ir daugeliui kitų pramoninių prekių.

 

Daugiau informacijos apie konkrečius parduotuvių ir paslaugų teikėjų „Jamam“ nuolaidų dienos pasiūlymus galima rasti www.akropolis.lt

 

2011 m. gegužę „Jamam“ metu „Akropoliuose“ apsilankė 216 tūkstančių žmonių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Keliautoja Keliautoja rašo:

    Aš ieškosiu pigesnių kelionių http://www.deltakeliones.lt biure.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...