2015 Rugpjūčio 06

Diagnozuoti ir gydyti – ne konvejerį prižiūrėti

veidas.lt

Ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdienių rūpesčių srautas gali tapti mūsų sveikatos priešu. O sunegalavus ir pamačius, kad eilėje pas gydytoją teks laukti kelias savaites, dažnai numojama ranka – bloga savijauta praeis savaime.

Vilma KASPERAVIČIENĖ

Vilniuje veikianti moderni privati AND klinika orientuojasi būtent į tuos pacientus, kurie neina į polikliniką, nes tam … neturi laiko.

„Mūsų požiūris į pacientą užkoduotas jau pačiame pavadinime AND – tai atidumas, nuoširdumas ir dėmesys. Esu kategoriškos nuomonės ir manau, kad iškilus sveikatos problemai negalima paciento stumdyti ar neturėti jam laiko. Negaliu klausyti, kai kitur pas šeimos gydytoją vizito reikia laukti  dešimt dienų ar dvi savaites. Esu įsitikinusi, jog klinikoje turi dirbti tiek šeimos gydytojų, kad nesusidarytų  spūstys, jei kuris nors atostogauja ar susirgo“, – teigia AND klinikos vadovė Vaida Raubienė.

Pašnekovės žodžiais, klinikoje daug dėmesio skiriama vadybai, besilankančiųjų laikui sureguliuoti. Atsižvelgiant į skirtingus žmonių poreikius, naudojamasi ir internetine, ir  pacientų registracijos vietoje sistema.

„Dalis klientų – labai užsiėmę, skubantys. Jie dažniau registruojasi internetu, kur matyti ir dirbantys gydytojai, ir laisvi vizitų laikai, todėl gali pasirinkti tinkamiausią laiką ir pageidaujamą mediką. Tačiau žmonės gyvena skirtingą gyvenimą, todėl visada bus užeinančių į kliniką gyvai pasiteirauti, kada galima užsirašyti pas gydytoją, be to, jau registratūrai patikinčių  pusę savo bėdų ir besitikinčių didesnio supratimo“, – pasakoja V.Raubienė.

Pacientams konsultuoti skiriama 20–30 minučių. Klinikos vadovės nuomone, tai – ideali laiko trukmė anamnezei surinkti, diagnozuoti ir paskirti gydymą. „Kartais žmonės nenori suprasti, kad diagnozuoti ir gydyti – ne konvejerį prižiūrėti. Vienų problemos yra aiškios, o sunkesni ligoniai arba maži vaikai reikalauja išsamaus ir ilgesnio ištyrimo“, – įsitikinusi medikė.

Anot pašnekovės, labai svarbu suvokti, kad ilgiau jaunas ir sveikas išliks tas žmogus, kuris iš anksto ir nuolatos rūpinsis profilaktika, senėjimo bei ligų prevencija, stengsis gyventi aktyviai, maitinsis reguliariai ir taisyklingai, vengs žalingų įpročių ir suvaldys stresą. „Harmonija pasiekiama tuomet, kai pacientu rūpinasi viena bendra komanda:  nuo šeimos gydytojo, sveikatinimo specialistų iki estetikos gydytojo ir odontologų“, – teigia klinikos vadovė.

AND KLINIKOJE galima pasitikrinti sveikatą profilaktiškai, atlikti išsamius kraujo tyrimus. O dėl skirtingų problemų galima rinktis akių, ausų, nosies ligų gydytojų, taip pat kardiologo, ginekologo, alergologo, dermatologo, echoskopuotojo ir kitų specialistų konsultacijas.

„Atvykusius pacientus pasitinka bei nuramina administratorės, šeimos gydytojos ir slaugytojos įvertina kiekvieno suaugusiojo ar vaiko situacijos rimtumą. O visapusiškas odontologinis gydymas prasideda, bet nesibaigia tik plombavimu. Odontologai dirba ir šeštadieniais. Atstatome prarastus dantis, implantuojame, pakeliame sąkandį, taikydami estetinį plombavimą suteikiame tobulą šypseną, protezuojame užklotais ir laminatėmis. Atliekame burnos chirurgijos operacijas, šaliname protinius dantis. Netolimoje ateityje ketiname taikyti sedaciją ir linksminančias dujas“, – teikiamas paslaugas vardija V.Raubienė.

Vasaros viduryje ši gydymo įstaiga ėmėsi iniciatyvos – paskambino visiems prie AND klinikos šeimos centro priregistruotų vaikų tėvams ir pakvietė nelaukiant rudens registruoti savo atžalas priešmokyklinei patikrai ar darželio pažymai gauti. „Tėvai buvo dėkingi ir už parodytą dėmesį, ir kad sutaupė laiko. Kitaip nei daugelyje kitų šeimos centrų, pas mus  netenka laukti tris savaites ar net visą mėnesį, kol bus ištirtas vaikas priešmokyklinei pažymai gauti“, – sako klinikos vadovė.

Profesionalūs gydytojai ne tik rūpinasi prisirašiusių pacientų sveikata, bet ir grožiu. Klinika vienintelė šalyje bendradarbiauja su Prancūzijos kompanija ALTA CARE, turinčia ilgametę  farmacijos patirtį ir  pretenduojančia tapti viena iš dešimties pasaulio geriausių grožio puoselėtų, o procedūroms naudoja novatorišką kosmetikos liniją.

Ikrų pagrindu sukurta produkcija skirta kovai su senėjimu jau nuo pirmųjų raukšlelių. Kad jos taptų  ne tokios pastebimos ir neatsirastų naujų, siūloma  rinktis visą odos priežiūros liniją ALTA CARE Anti-Aging: dieninį ir naktinį kremus, itin aukštos koncentracijos serumus ir kaukes. Klientės pamėgo ir AND klinikos kosmetologių atliekamą itin vertingą veidą jauninančią procedūrą su šios kompanijos kosmetika.

PR

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...