2012 Kovo 08

Dėl tradicijos apdovanoti moteris „Kino pavasariui‟ grasinama baudomis

veidas.lt


Vilniaus tarptautinis filmų festivalis „Kino pavasaris‟ jau ne vienerius metus Tarptautinės moters dienos proga sveikina dailiosios lyties atstoves ir dovanoja joms galimybę bilietus į „Kino pavasario‟ filmus įsigyti pigiau. Tačiau šiemet festivaliui už norą pradžiuginti moteris jų šventės proga grasinama bauda.

Dėl jau gražia tradicija tapusios akcijos moterims Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba sulaukė piliečio skundo. Pareiškėjo pasipiktinimą sukėlė tai, kad Moters dienos proga pigesnius bilietus į kino seansus pasiūlyta įsigyti tik moterims.

„Kasmet pradžiugindavome moteris, dovanodami joms skirta akciją. Tačiau Kovo 8-tąją ir vyrai sugūžėdavo drauge su savo mylimosiomis ar pažįstamomis moterimis į kino teatrą, padėdami joms laukti eilėje, įsigyti bilietus. Stipriosios lyties atstovai tikrai neturėtų piktintis tuo, kad darome šventę tądien moterims, juk vėliau, prasidėjus festivaliui, kovo 8 dieną pigiau nupirktais bilietais gali naudotis ir vyrai,‟ – apie šventinę akciją pasakoja „Kino pavasario‟ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Festivalio organizatoriai apgailestauja, kad šiais metais išskirtine akcija negalės pasveikinti moterų. Tačiau „Kino pavasaris‟ dailiosios lyties atstovių be dėmesio tokią svarbią dieną tikrai nepaliks.

Vilniaus tarptautinis filmų festivalis „Kino pavasaris‟ skelbia, jog rytoj, Kovo 8-tosios proga bilietus pigiau galės įsigyti ne tik moterys, bet ir vyrai. Stipriosios lyties atstovai savo damoms galės dovanoti ne tik gėlių, bet ir abonementus į „Kino pavasario‟ filmus.

Akcijos metu bilietus galima įsigyti tik kino teatrų kasose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...