2010 Liepos 10

Laimutis Budrys

Dėl sumenkusio gyvenimo lygio brakonieriavimo mastas didėja

veidas.lt

Dėl sumenkusio gyvenimo lygio brakonieriavimo mastas didėja. Be to, brakonieriai tampa vis įžūlesni. Tačiau mes privalome užtikrinti gyvosios gamtos apsaugą, nesvarbu, kad finansavimas kovai su brakonieriavimu sumažėjo.

Taigi aplinkos apsaugos departamentai bei Aplinkos apsaugos agentūra kreipėsi į gamtines visuomenines organizacijas. Visų pirma paprašėme pagalbos iš Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos, vienijančios apie 30 tūkst. medžiotojų ir 70 tūkst. žvejų mėgėjų. Kartu su šia draugija organizuojama neetatinių darbuotojų pagalba, bendri budėjimai. Nemažai reidų vykdome ir su policija, kariuomenės bei pasienio daliniais, mat su jais taip pat turime pasirašę sutartis.

Prisideda ir nemažai geranoriškų piliečių, kurie kasdien pateikia nemažai informacijos apie galimus brakonieriavimo atvejus. Taip pat kiekvienais metais yra rengiamos akcijos nelegaliai žvejybai demaskuoti. Pavyzdžiui, praėjusiais metais organizuota “Lašiša 2009″, o pavasarį, neršto metu, akcija – “Lydeka 2010″.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...