2013 Vasario 06

“Computer Bild Lietuva“ tyrimas: lengviausia sutaupyti su „Tele2“

veidas.lt

Žurnalui „Computer Bild Lietuva“ atlikus Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių paslaugų kainų tyrimą paaiškėjo, kad geriausią kainą siūlo „Tele2”.

„Visuomet siekėme, kad „Tele2“ klientai už paslaugas mokėtų mažiausiai. Juk iš esmės susilyginus visų operatorių paslaugų kokybei, gyventojai paslaugas renkasi pagal kainas. Todėl nešališkas jų palyginimas labai naudingas tiek vartotojams, tiek ir mums, priimant sprendimus dėl teikiamų paslaugų kainų“, ‒ pabrėžė Tomas Burovas, „Tele2” marketing vadovas.

„Computer Bild Lietuva“ paslaugų kainas vertino atskirai kiekvienoje ryšio paslaugų kategorijoje – nuo išankstinio mokėjimo planų iki mobiliojo interneto kompiuteryje. Žurnalo ekspertai skaičiavo, kiek paslaugos kainuotų jomis naudojantis intensyviai, vidutiniškai ar mažai.

Atliktas paslaugų palyginimas liudija, kad „Tele2“ siūlo žemiausias daugumos paslaugų kainas. Pavyzdžiui, už SMS žinutes visais atvejais mažiausiai moka „Tele2“ klientai, pasirinkę mokėjimo planus su sutartimi.

Vartotojai, kalbantys iki 100 minučių per mėnesį, mažiausiai moka ir už „Tele2” pokalbių paslaugas.

Sutartis sudarę „Tele2” klientai mažiausiai moka ir už mobilųjį internetą telefone. Ypač geros kainos ‒ vidutiniškai (1 GB / mėn.) ir daug (4 GB / mėn.) naršantiems žmonėms.

Remiantis „Computer Bild Lietuva“ tyrimu, kad ir kiek naršytų, mažiausiai už paslaugas moka „Tele2” klientai, kurie naudojasi išankstinio mokėjimo mobiliuoju internetu kompiuteryje.

Dalis paslaugų į tyrimą nepateko – pavyzdžiui, „Pildyk“ vartotojams siūloma taupymo paslauga „Plius“, kurią pasirinkus vartotojai mažiausiai mokėtų ir išankstinio mokėjimo kategorijoje.

Visas tyrimas skelbiamas „Computer Bild Lietuva“ vasario mėn. numeryje.

Bendrovės „RAIT“ 2012 m. gruodžio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis. Bemaž 60 proc. respondentų nurodė, kad „Tele2” siūlomos kainos yra mažiausios.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...