2013 Spalio 27

Česlovas Norvaiša: „Varjetė visuomet turi būti nors truputis erotikos“

veidas.lt


Laisvalaikio namuose „Nautilus“ atgaivinus legendines varjetė programas į jų pristatymą susirinko gausus būrys žinomų žmonių. Penktadienio vakarą maždaug pusantros valandos trukmės žaismingą aktorių, dainininkų, muzikantų ir šokėjų pasirodymą stebėjo švenčių organizatorė Inga Budrienė, primarijus Nerijus Juška, tarptautinų ryšių ekspertė Diana Martinėlė, dainininkė Neringa Šiaudikytė, verslininkas Gintautas Strolys, modelių agentūros ECMA vadovė Kristina Šumskienė, šokių treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, plaukų stilistas Eividas Mackevičius.
Publikai koncertavo solistas Egidijus Bavykinas, „Auksinio scenos kryžiaus“ laimėtoja Akvilė Garbenčiūtė, pasirodė šokėjų trupė bei choreografai Dainius Bervingis ir Gintaras Visockas. Ne vieną žinomą kūrinį skambino ir solistas akomponavo pianistas Dainius Kepežinskas.
Itin atidžiai pasirodymus stebėjo J. ir Č. Norvaišos. Šokių trenerių pora tuomet, kai be varjetė programų neišsiversdavo nė vienas garsus Kauno restoranas, yra sukūrę daugybę renginio scenarijų. Pasak J. Norvaišienės, didelį darbą keliant aptarnavimo kokybę tuomet atliko Felicija Galkienė. Moteris stengėsi, kad padavėjai visuomet vilkėtų specialias aprangas, būtų pastempę, žinotų etiketo taisykles ir mokėtų pasitarnauti restoranų klientams. Jai svarbus buvo ir stalų serviravimas, maisto pateikimas ir jo kokybė, interjero dekoracijos. J. Norvaišienė prisimena, kad prieš 30 – 40 metų visuose restoranuose būtinai būdavo scena, o pasirodymus vertindavo Respublikinė meno taryba. Be pastarosios pritarimo publikai nepasirodydavo nė vienas atlikėjas.
„Koncertas gali susidėti iš daugybės dalių ir jų niekas nejungs. O varjetė – tarsi linksmas, neįpareigojantis, muzikinis spektaklis. Jame yra tema, atskleidžiama per įvairius kūrybinius žanrus“, – sakė J. Norvaišienė.
Č.Norvaiša sakė gero varjetė pasirodymo neįsivaizduojąs be meniškos, subtilios erotikos žiupsnelio.
„Tai – ypatingas žanras, kurio metu penimos žiūrovų akys įspūdingais reginiais, tačiau jie gali tarpusavyje bendrauti“, – pasakojo Č. Norvaiša.
Anot jo, varjetė vietos yra ir mimams, magams, baleto šokėjams, aktoriams.
Pasak J. ir Č. Norvaišų, restoranų „Žalias kalnas“, „Orbita“, „Pasimatymas“, „Trys mergelės“ scenos yra tapę tramplynu į didžiąją sceną ne vienam atlikėjui.
„Apie tai, kad Kaune turėtų būti scena, skirta varjetė ar įvairiems šokių projektams, esame ne sykį kalbėję miesto taryboje. Tikimės, jog ši idėja bus realizuota“, – sakė šokių treneriai.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...