2013 Kovo 02

BTV laukia permainos

veidas.lt


Praėjusių metų pabaigoje paskelbta apie bendrovės “Laisvas ir nepriklausomas kanalas”, valdančios televizijos kanalą LNK, planus įsigyti nuostolių kamuojamą bendrovę „Baltijos TV”.
Tiesa, “Laisvas ir nepriklausomas kanalas” vis dar laukia Konkurencijos tarybos leidimo įsigyti Baltijos TV (BTV), tačiau jau dabar BTV prasidėjo nemenki pokyčiai. Labiausiai jie pastebimi televizijos programų tinklelyje.
Vien šiais metais BTV eteryje startavo daug naujų laidų: “Žvaigždutės” apie pramogų pasaulio naujienas, laida tik suaugusiems “N-Uoga”, humoro šou “Juoko kovos”, pokalbių šou “Pasitarkime” su trimis garsiomis Lietuvos moterimis, Arūno Valinsko prodiusuojama laida “Lietuvos muzikos legendos”.
Tiesa, BTV atstovai neigia, kad pokyčiai tiesiogiai susiję su minimu sandoriu. Su juo nei šios televizijos programų tinklelio sudarytojai, nei administracijos atstovai nelinkę sieti ir pokyčių BTV valdyboje: esą naujasis pirmininkas Kasparas Jurgelionis ir dar du nauji valdybos nariai – Lina Pabedinskienė bei Romualdas Žadeika išrinkti pasibaigus senosios valdybos įgaliojimams.
Vis dėlto, jei BTV įsigijimo sandoris bus patvirtintas, šios televizijos vadovų laukia realios permainos: jiems teks išspręsti finansinius bendrovės nesklandumus (jau kuris laikas bendrovės įsipareigojimai viršija turtą) ir išauginti televizijos kanalo reitingus. Kaip šių abiejų tikslų būtų siekiama, BTV atstovai kol kas nelinkę komentuoti.
Priminsime, kad šiuo metu, tyrimų bendrovės TNS LT duomenimis, BTV užima ketvirtą vietą Lietuvoje, jai tenka apie 6 proc. auditorijos pagal žiūrėtą laiką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...