2016 Balandžio 07

Dailusis čiuožimas

Bostone – debiutai ir netikėtumai skaičiais

veidas.lt

 

2

– tiek skirtingų varžybų, moterų pavienio čiuožimo ir sportinių porų, dalyvavo trys atstovai iš Lietuvos Bostone vykusiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate.

 

33

– tokią galutinę vietą, aplenkusi penkias pavienio čiuožimo meistres, užėmė šokėja iš Kauno „Baltų ainių“ mokyklos  Aleksandra Golovkina (nuotr.).

"Scanpix" nuotr.

17

– tokią vietą po sportinių porų trumposios programos užėmė ir pirmi už brūkšnio liko Lietuvai atstovavę pasaulio čempionato debiutantai Goda Butkutė ir Nikita Jermolajevas.

16-a pirmųjų porų kovą tęsė laisvosios programos varžybose.

 

6

– sportinių porų varžybų favoritais vadinti olimpiniai čempionai iš Rusijos Tatjana Volosožar ir Maksimas Trankovas liko tik šešti.

 

3

– Bostone buvo apginta tiek pasaulio čempionų vardų: vėl aukso medaliais pasipuošė šokėjai ant ledo prancūzai Gabriella Papadakis ir Gui­llaume‘as Cizeronas, sportinė pora Meagan Duhamel ir Ericas Radfordas iš Kanados bei vyrų varžybų favoritas Javieras Fernandezas iš Ispanijos.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...